Dariusz Żuraw

Żuraw: Bułgarska będzie naszą twierdzą
29.05.2020
Trener Lecha Poznań - Dariusz Żuraw przyznał, że ma nadzieję, iż po wznowieniu rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, stadion na Bułgarskiej nadal będzie twierdzą Kolejorza. więcej
Żuraw: Stal ma mocne skrzydłą
25.05.2020
Trener Lecha Poznań - Dariusz Żuraw na konferencji prasowej przed meczem 1/4 finału Pucharu Polski przyznał, że Stal Mielec nie będzie dla jego ekipy łatwym rywalem. więcej
Żuraw: Miałem przeczucie, że Gytkjaer strzeli dwa gole
03.03.2020
- Miałem przeczucie, że Christian strzeli dwa gole i sprawdziło się. Mam nadzieję, że to będzie początek jego walki o koronę króla strzelców - powiedział Dariusz Żuraw podczas konferencji prasowej. więcej
Żuraw: Po przerwie mieliśmy sporą przewagę
29.02.2020
Lech Poznań zremisował na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:1 w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Dariusz Żuraw, trener "Kolejorza", żałował, że jego zespół nie wykorzystał większej liczby okazji w drugiej połowie spotkania. więcej
Żuraw: Czujemy się mocni
26.02.2020
Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań przed meczem z Jagiellonią Białystok zapowiedział, że gra jego drużyny napawa optymizmem i jest przekonany, że "Kolejorz" może zdobyć na Podlasiu trzy punkty. więcej
Żuraw: To zasłużone zwycięstwo
23.02.2020
- Udało nam się skruszyć ten mur Lechii i z przebiegu całego spotkania uważam, ze było to zasłużone zwycięstwo - powiedział Dariusz Żuraw podczas konferencji prasowej. więcej
Żuraw: Cracovia to bardzo doświadczony i wyrachowany zespół
14.02.2020
Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw przyznał przed meczem z Cracovią, że spodziewa się trudnego spotkania. Docenia siłę najbliższego rywala.- Spodziewam się trudnego meczu, bo jest to bardzo doświadczony i wyrachowany zespół. więcej
Żuraw: Mecz z Rakowem będzie inny od jesiennego
06.02.2020
- To będzie inne spotkanie od tego jesiennego. Raków ma kilku nowych piłkarzy, a kilku zawodników od nich odeszło - ocenił podczas konferencji prasowej Dariusz Żuraw. więcej
Żuraw: Brakowało spokoju i precyzji
20.12.2019
Lech Poznań zremisował u siebie z Arką Gdynia 1:1 w czwartkowym meczu PKO Ekstraklasy, choć od 25. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Dariusz Żuraw, trener "Kolejorza", powiedział, że jego drużyna nie ma szczęście do gry z tym rywalem. więcej
Żuraw: Zawodnicy są bardzo zdeterminowani
18.12.2019
Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań przed ostatnim meczem w tym roku z Arką Gdynia przyznał, że "Kolejorz" chce w tym spotkaniu grać piłką i atakować.- W najbliższym starciu zrobimy wszystko, żebyśmy to my mieli częściej piłkę i przez to więcej atakowali. więcej
Żuraw: To był dla nas szczęśliwy remis
14.12.2019
Lech Poznań zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Dariusz Żuraw, trener "Kolejorza", powiedział, że to szczęśliwie zdobyty punkt przez jego zespół. więcej
Żuraw: Musimy być odpowiednio skoncentrowani
14.12.2019
Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań przed meczem ze Śląskiem Wrocław zwrócił uwagę, że jego zawodnicy muszą podejść do tego spotkania odpowiednio skoncentrowani. więcej