De Graafschap

Eerste Divisie: FC Oss wygrał z De Graafschap, dwie bramki Piotra Parzyszka
03.12.2016
Piłkarze De Graafschap przegrali przed własną publicznością w spotkaniu 17. kolejki holenderskiej drugiej ligi z FC Oss 3:5 (1:3). Dla przyjezdnych jest to szóste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. więcej
Eerste Divisie: Jong AFC Ajax pokonał De Graafschap, gol Piotra Parzyszka
18.10.2016
Piłkarze Jong AFC Ajax pokonali przed własną publicznością w meczu 10. kolejki drugiej ligi holenderskiej ekipę De Graafschap 4:2 (2:1). Dla przyjezdnych jest to już szósta porażka w bieżącym sezonie. więcej
Baraże o Eredivisie: GA Eagles pokonali w dwumeczu De Graafschap
22.05.2016
Piłkarze Go Ahead Eagles zremisowali w drugim finałowym spotkaniu barażowym o Eredivisie z De Graafschap 1:1 (1:1) i tym samym wywalczyli sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii. więcej
Baraże o Eredivisie: Go Ahead Eagles rozgromiło De Graafschap
19.05.2016
Piłkarze Go Ahead Eagles pokonali przed własną publicznością w pierwszym finałowym spotkaniu barażowym o Eredivisie De Graafschap 4:1 (3:1). Zwycięzca tego dwumeczu zagra w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii. więcej
Eredivisie: Minimalna porażka De Graafschap
28.02.2016
Piłkarze De Graafschap przegrali przed własną publicznością z SC Heerenveen 0:1 (0:0) w niedzielnym meczu 25. kolejki holenderskiej Eredivisie. Od 72. minuty w barwach gospodarzy grał Piotr Parzyszek. więcej
Eredivisie: De Graafschap zremisowało z Vitesse
21.02.2016
Piłkarze De Graafschap zremisowali przed własną publicznością z Vitesse Arnhem 2:2 (1:1) w meczu 24. kolejki holenderskiej Eredivisie. Od 83. minuty gry w drużynie gospodarzy występował Piotr Parzyszek. więcej
Eredivisie: Podział punktów na De Vijverberg
07.02.2016
Piłkarze De Graafschap zremisowali przed własną publicznością z NEC Nijmegen 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu 22. kolejki holenderskiej Eredivisie. Przez pełne 90 minut w barwach gości grał Wojciech Golla. więcej
Eredivisie: Piętnaste zwycięstwo PSV
30.01.2016
Piłkarze PSV Eindhoven wygrali przed własną publicznością z De Graafschap 4:2 (3:0) w sobotnim spotkaniu 21. kolejki holenderskiej Eredivisie. Kibice zgromadzeni na Philips Stadion na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 17. więcej
Eredivisie: De Graafschap wygrało trzeci mecz w sezonie
27.01.2016
Piłkarze De Graafschap pokonali na własnym stadionie w meczu 20. kolejki holenderskiej ekstraklasy ADO Den Haag 3:1 (0:0). Dla gospodarzy środkowego spotkania jest to dopiero trzecie zwycięstwo w sezonie. więcej
Eredivisie: Cenne zwycięstwo De Graafschap
17.01.2016
Zawodnicy De Graafschap pokonali na własnym stadionie w meczu 18. kolejki Eredivisie SBV Excelsior 2:0 (0:0) i tym samym zanotowali swoje drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie holenderskiej ekstraklasy. więcej
Piotr Parzyszek będzie grał w Charltonie
30.01.2014
Nie w West Hamie United, nie w Benfice Lizbona, ani nie w Ajaksie będzie grał młody polski napastnik Piotr Parzyszek. Obecny klub zawodnika, De Graafschap poinformował w czwartek, że porozumiał się w kwestii transferu z Charltonem Athletic. więcej