Deportivo Alaves

La Liga: Wygrana Alaves z Athletikiem
23.02.2020
Deportivo Alaves wygrało u siebie z Athletikiem Bilbao 2:1 (1:1) w meczu 25. kolejki La Liga. Dla gości to już dziewiąte spotkanie z rzędu bez zwycięstwa.Piłkarze z Bilbao objęli prowadzenie w 17. więcej
La Liga: Szóste zwycięstwo RCD Mallorca
15.02.2020
RCD Mallorca wygrał u siebie z Deportivo Alaves 1:0 w pierwszym sobotnim meczu 24. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla gospodarzy to szóste zwycięstwo w tym sezonie. więcej
Roberto Jimenez w Deportivo Alaves
20.01.2020
Roberto Jimenez został nowym zawodnikiem Deportivo Alaves - poinformował hiszpański klub. Golkiper został wypożyczony na pół roku z West Ham United.33-latek w angielskim klubie był zmiennikiem Łukasza Fabiańskiego. więcej
La Liga: Deportivo Alaves wygrało z Levante
18.01.2020
Zespół UD Levante przegrał u siebie z Deportivo Alaves 0:1 (0:0) w meczu 20. kolejki La Liga. Goście przerwali passę pięciu spotkań z rzędu bez zwycięstwa. więcej
Victor Camarasa oficjalnie w Deportivo Alaves
14.01.2020
Victor Camarasa został nowym zawodnikiem Deportivo Alaves. Środkowy pomocnik został wypożyczony do końca sezonu z Realu Betis Sewilla - poinformował klub z Estadio de Mendizorroza w oficjalnym komunikacie. więcej
La Liga: Remis Deportivo Alaves z Realem Betis
05.01.2020
Deportivo Alaves zremisowało u siebie z Realem Betis 1:1 (1:0) w meczu 19. kolejki La Liga. Dla "El Glorioso" to piąte spotkanie bez wygranej z rzędu.Gospodarze objęli prowadzenie w 14. więcej
La Liga: FC Barcelona pewnie pokonała Deportivo Alaves
21.12.2019
FC Barcelona wygrała na własnym boisku z Deportivo Alaves 4:1 (2:0) w meczu 18. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to dwunaste zwycięstwo w tym sezonie.Pierwszego gola dla mistrzów Hiszpanii strzelił w 14. więcej
La Liga: Remis Deportivo Alaves z CD Leganes
13.12.2019
Deportivo Alaves zremisowało u siebie z CD Leganes 1:1 (0:1) w meczu 17. kolejki La Liga. Dla obu ekip to czwarty podział punktów w tym sezonie.Pierwszego gola na Estadio Mendizorrotza strzelił w 43. więcej
La Liga: Granada pewnie wygrała z Deportivo Alaves
07.12.2019
Granada CF pokonała u siebie Deportivo Alaves 3:0 (0:0) w meczu 16. kolejki La Liga. Gospodarze wygrali po raz pierwszy od pięciu spotkań.Pierwsza połowa na Estadio Nuevo Los Carmenes zakończyła się bezbramkowym remisem. więcej
La Liga: "Królewscy" wygrali z Deportivo Alaves
30.11.2019
Deportivo Alaves przegrało u siebie z Realem Madryt 1:2 (0:0) w meczu 15. kolejki La Liga. "Królewscy" są liderem hiszpańskiej Primera Division.Po pierwszej bezbramkowej połowie, strzelanie po przerwie rozpoczął Sergio Ramos. więcej
La Liga: Wysokie zwycięstwo Deportivo Alaves
09.11.2019
Deportivo Alaves wygrał u siebie z Realem Valladolid 3:0 w pierwszym sobotnim meczu 13. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla gospodarzy to czwarte zwycięstwo w rozgrywkach. więcej
La Liga: Sześć goli na Estadio El Sadar
03.11.2019
CA Osasuna pokonała przed własną publicznością Deportivo Alaves 4:2 (3:1) w niedzielnym meczu 12. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie w tym starciu już w 20. więcej