FC Tosno

Priemjer Liga: Wygrana FK Rostów, grał Wilusz
29.04.2018
Zawodnicy FK Rostów pokonali przed własną publicznością FC Tosno 2:0 (2:0) w niedzielnym meczu 28. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Na Stadion Olimp-2 w Rostowie nad Donem oba gole dla gospodarzy strzelił Eldor Shomurodov odpowiednio w 67. więcej
Priemjer Liga: Amkar Perm pokonał FC Tosno, grał Gol
22.04.2018
Amkar Perm pokonał na wyjeździe FC Tosno 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu 27. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Na Stadionie Pietrowski pierwszego gola strzelił Aleksander Ryazantsev. więcej
Priemjer Liga: Remis FC Tosno z FC Ural Jekaterynburg
08.04.2018
Piłkarze FC Tosno zremisowali z FC Ural Jekaterynburg 2:2 (1:1) w niedzielnym meczu 25. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Na Stadion Pietrowski dwie bramki dla gospodarzy zdobył Pavel Pogrebnyak. więcej
Priemjer Liga: Skromne zwycięstwo FC Tosno
04.03.2018
Piłkarze FC Tosno pokonali na wyjeździe SKA Chabarovsk 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Reziuan Mirzov. więcej
Priemjer Liga: Pięć goli na Zenit Arena
19.11.2017
FC Zenit Sankt Petersburg rozbił u siebie FC Tosno 5:0 (1:0) w meczu 17. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. W pierwszej połowie piłkarze Zenitu zdobyli tylko jedną bramkę W 20. więcej
Priemjer Liga: Pewne zwycięstwo FK Krasnodar
04.11.2017
FK Krasnodar pokonał na wyjeździe FC Tosno 3:1 w sobotnim meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Na Stadionie Pietrowskim dwie bramki gości spotkania zdobył Fedor Smolov. więcej
Priemjer Liga: Wygrana FC Tosno w Moskwie
29.10.2017
FC Tosno pokonało na wyjeździe Dinamo Moskwa 1:0 w niedzielnym meczu 15. kolejki włoskiej ekstraklasy. Na Arena Chimki jedynego gola strzelił Vagiz Galiulin. więcej
Priemjer Liga: Remis w Tosno, grał Wilusz
21.10.2017
FC Tosno zremisowało przed własną publicznością z FK Rostów 1:1 w meczu 14. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie w 17. minucie spotkania. więcej
Premier Liga: FC Tosno zremisowało ze Spartakiem Moskwa
17.09.2017
FC Tosno przed własną publicznością zremisowało ze Spartakiem Moskwa 2:2 w meczu 10. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.Na Stadionie Elektron prowadzenie pierwsi objęli piłkarze ze stolicy Rosji. więcej
Premier Liga: Skromna wygrana FC Ufa
15.07.2017
FC Ufa pokonała na wyjeździe FC Tosno 1:0 w drugim sobotnim meczu 1. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Jedynego gola na Petrovsky Stadium strzelił Dmitri Sysuyev. więcej