FK Rostów

Priemjer Liga: Remis FK Krasnodar z FK Rostów, Wilusz na ławce
03.11.2019
FK Rostów zremisował na wyjeździe z FK Krasnodar 2:2 (2:0) w niedzielnym meczu 15. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Dla gości spotkania oba gole strzelił Aleksiej Ionow. więcej
Puchar Rosji: FK Rostów odpadł z rozgrywek, grał Wilusz
31.10.2019
Spartak Moskwa wygrał u siebie z FK Rostów 2:1 (1:0) w 1/8 finału Pucharu Rosji i awansował do ćwierćfinału. W zespole gości zagrał Maciej Wilusz.Gospodarze pierwszego gola strzelili tuż przed przerwą. więcej
Priemjer Liga: Dziewiąta wygrana FK Rostów, Wilusz na ławce
26.10.2019
Piłkarze FK Rostów pokonali przed własną publicznością PFK Soczi 2:0 (1:0) w sobotnim meczu 14. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Dla gospodarzy dwa gole w tym starciu strzelił Roman Eremenko. więcej
Priemjer Liga: FK Rostów lepszy od Achmata, Polacy na ławce
16.09.2019
FK Rostów wygrał u siebie z Achmatem Grozny 2:1 (0:1) w meczu 9. kolejki Priemjer Ligi. W ekipie gospodarzy całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Maciej Wilusz, a w barwach gości Damian Szymański. więcej
Priemjer Liga: Wygrana FK Rostów z Rubinem, Wilusz na ławce
25.08.2019
FK Rostów wygrał u siebie z Rubinem Kazań 2:1 (1:1) w meczu 7. kolejki Priemjer Ligi. W barwach gospodarzy rezerwowym był Maciej Wilusz.Prowadzenie objęli goście. więcej
Priemjer Liga: Urał Jekaterynburg zremisował z FK Rostów, grał Augustyniak, Wilusz na ławce
03.08.2019
Urał Jekaterynburg zremisował przed własną publicznością z FK Rostów 2:2 (1:0) w sobotnim meczu 4. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.Gospodarze objęli prowadzenie w 14. więcej
Priemjer Liga: FK Rostów pokonał Arsienał Tuła, Wilusz na ławce
28.07.2019
Zawodnicy FK Rostów pokonali na wyjeździe Arsienał Tuła 3:2 (0:1) w niedzielnym meczu 3. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Goście spotkania objęli prowadzenie w 21. więcej
Priemjer Liga: FK Rostów pokonał Urał Jekaterynburg
30.03.2019
Piłkarze FK Rostów pokonali Urał Jekaterynburg 2:1 (1:0) w sobotnim meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie spotkania. więcej
Priemjer-Liga: Bezbramkowy remis FK Rostów z Arsienałem
10.03.2019
FK Rostów zremisował bezbramkowo na własnym boisku z Arsienałem Tuła w meczu 19. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi.Oba zespoły stworzyły sobie dogodne okazje, ale żadnej z nich nie potrafiły wykorzystać i ostatecznie podzieliły się punktami. więcej
Priejmer Liga: Jenisej i FK Rostów podzieliły się punktami
03.03.2019
Jenisej Krasnojarsk zremisował u siebie z FK Rostów 1:1 w meczu 18. kolejki Priemjer-Ligi. Dla gości to szósty kolejny mecz bez zwycięstwa.Od 68. minuty piłkarze z Rostwa mogli mieć nadzieje, że uda im się przerwać niekorzystną passę. więcej
Puchar Rosji: FK Rostów awansował do półfinału
24.02.2019
FK Rostów pokonał FK Krasnodar 1:0 (0:0) w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Rosji i awansował do półfinału rozgrywek. Jedynego gola w tym meczu strzelił Ivelin Popov. więcej
Priemjer Liga: Krylja wygrała z Rostowem
08.12.2018
W 17. kolejce rosyjskiej Priemjer Ligai Krylja Sowietow Samara wygrała u siebie z FK Rostów 1:0. Sędzia ukarał zawodników obu zespołów trzema czerwonymi kartkami. więcej