Getafe CF

Marc Cucurella pozostanie w Getafe
19.05.2020
Marc Cucurella pozostanie na stałe zawodnikiem Getafe FC. Według "Mundo Deportivo" ekipa "Azulones" wykupi zawodnika z FC Barcelony.Cucurella jest piłkarzem Barcelony, która do końca czerwca tego roku, wypożyczyła go do Getafe. więcej
Liga Europy: Mecz Inter Mediolan - Getafe CF przełożony
11.03.2020
UEFA wydała oficjalny komunikat, w którym poinformowała o przełożeniu na inny termin meczu 1/8 finału Ligi Europy, w którym Inter Mediolan miał zagrać z Getafe CF. więcej
La Liga: Pewne zwycięstwo Sevilli FC z Getafe CF
23.02.2020
Getafe CF przegrało u siebie z Sevillą FC 0:3 (0:1) w meczu 25. kolejki La Liga. Goście awansowali na trzecią pozycję w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.Pierwszego gola zespół z Andaluzji strzelił tuż przed przerwą. więcej
Bordalas: Ajax pozostaje faworytem
21.02.2020
Getafe CF pokonał u siebie Ajax Amsterdam 2:0 w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Jose Bordalas, trener hiszpańskiej drużyny, powiedział, że to jednak rywale cały czas są faworytem do awansu. więcej
La Liga: FC Barcelona pokonała Getafe CF
15.02.2020
FC Barcelona wygrała u siebie z Getafe CF 2:1 (2:0) w meczu 24. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to szesnaste zwycięstwo w sezonie.Mistrzowie Hiszpanii pierwszego gola strzelili w 33. więcej
La Liga: Zwycięstwo Getafe na San Mames
02.02.2020
Athletic Bilbao przegrał u siebie z Getafe CF 0:2 (0:1) w meczu 22. kolejki La Liga. Goście awansowali na trzecie miejsce w tabeli.Pierwszą bramkę zdobył Damian Suarez w 36. więcej
Deyverson Silva oficjalnie w Getafe CF
21.01.2020
Nowym zawodnikiem Getafe CF został Deyverson Silva. Napastnik został wypożyczony do końca sezonu z SE Palmeiras - poinformował klub z La Liga w oficjalnym komunikacie. więcej
Leandro Cabrera zawodnikiem RCD Espanyol
20.01.2020
Leandro Cabrera zagra w RCD Espanyol - poinformował oficjalnie hiszpański klub. Obrońca podpisał umowę do czerwca 2024 roku.28-latek był ostatnio zawodnikiem Getafe CF. więcej
La Liga: Wysokie zwycięstwo Getafe CF
17.01.2020
CD Leganes przegrał u siebie z Getafe CF 0:3 w piątkowym meczu 20. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla gości to dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie. Przyjezdni już w pierwszej połowie nie pozostawili wątpliwości, która drużyna jest lepsza. więcej
La Liga: Real Madryt pewnie pokonał na wyjeździe Getafe CF
04.01.2020
Getafe CF przegrał u siebie z Realem Madryt 0:3 w sobotnim meczu 19. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dzięki tej wygranej "Królewscy" przynajmniej na kilka godzin objęli pozycję lidera tabeli. więcej
La Liga: Ósme zwycięstwo Getafe CF
15.12.2019
Getafe CF wygrał u siebie z Realem Valladolid 2:0 w pierwszym niedzielnym meczu 16. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla drużyny z Coliseum Alfonso Perez to ósme zwycięstwo w tych rozgrywkach. więcej
La Liga: Skromna wygrana Getafe CF
08.12.2019
Zawodnicy SD Eibar przegrali u siebie z Getafe CF 0:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 16. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. W 54. minucie spotkania gospodarze trafili do siatki rywali za sprawą Kike, który głową umieścił piłkę w bramce. więcej