04.01.2020
Wszyscy trenerzy reprezentacji narodowych Ghany zostali zdymisjonowani - poinformowała oficjalnie tamtejsza federacja. W tym gronie jest również selekcjoner kadry narodowej Kwesi Appiah. więcej
PNA: Tunezja pokonała po rzutach karnych Ghanę w 1/8 finału
08.07.2019
Reprezentacja Tunezji uzupełniła stawkę ćwierćfinalistów Pucharu Narodów Afryki 2019, który rozgrywany jest w Egipcie. W ostatnim meczu 1/8 finału pokonała po serii rzutów karnych Ghanę 5:4. więcej
PNA: Cztery gole i czerwona kartka w meczu Ghany z Beninem
26.06.2019
Cztery gole i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w meczu grupy F Pucharu Narodów Afryki 2019, który rozgrywany jest w Egipcie. Ghana zremisowała z Beninem 2:2. więcej
Islandia zremisowała w sparingu z Ghaną
08.06.2018
Reprezentacja Islandii zremisowała w meczu towarzyskim z Ghaną 2:2. Drużyna z Afryki odrobiła w drugiej połowie dwubramkową stratę. Do przerwy prowadził uczestnik zbliżających się mistrzostw świata. więcej
Japonia przegrała w meczu towarzyskim z Ghaną
30.05.2018
Reprezentacja Japonii przegrała u siebie z Ghaną 0:2 w środowym meczu towarzyskim przed mistrzostwami świata w Rosji. Drużyna z Kraju Kwitnącej Wiśni to grupowy rywal Polski na zbliżającym się mundialu. więcej
El. MŚ 2018: Egipt zremisował z Ghaną
12.11.2017
Reprezentacja Egiptu zremisowała z Ghaną 1:1 w meczu 6. kolejki grupy E decydującej fazy eliminacji MŚ 2018 w strefie Afryki. Egipcjanie już wcześniej zapewnili sobie awans na mundial. więcej
El. MŚ: Ghana zremisowała z Kongo
01.09.2017
Ghana zremisowała u siebie z Kongo 1:1 w czwartkowym meczu grupy E trzeciej rundy eliminacji MŚ 2018 w strefie Afryki.Goście prowadzili od 18. minuty. Na listę strzelców wpisał się Thievy Bifouma. więcej
Puchar Narodów Afryki: Skromna wygrana Ghany z Ugandą
17.01.2017
Reprezentacja Ghany pokonała Ugandę 1:0 w pierwszym wtorkowym spotkaniu grupy D rozgrywek o Puchar Narodów Afryki. Jedynego gola na Stade de Port-Gentil strzelił Andre Ayew. więcej
Oficjalnie: Boateng i Muntari wyrzuceni z kadry Ghany!
26.06.2014
Selekcjoner reprezentacji Ghany James Kwesi Appiah wyrzucił z kadry swojego zespołu Kevina-Prince'a Boatenga i Suleya Muntariego. Oznacza to, że pomocnicy Schalke i Milanu nie zagrają już na mistrzostwach świata w Brazylii. więcej
Akwasi Appiah: postaramy się zrehabilitować
17.06.2014
Selekcjoner reprezentacji Ghany Akwasi Appiah żałował straconych szans swoich podopiecznych w starciu z USA, które zakończyło się porażką zespołu z Afryki 1:2. więcej
Towarzysko: Ghana rozgromiła Koreę Południową
10.06.2014
W ostatnim sparingu przed mistrzostwami świata, reprezentacja Ghany pokonała Koreę Południową aż 4:0. Hat-tricka dla afrykańskiego zespołu zdobył Jordan Ayew, a Asamoah Gyan dołożył jedno trafienie. więcej
Olympiakos, West Ham i OL chcą Inkooma
21.04.2014
Samuel Inkoom ujawnił, że wśród pięciu klubów zainteresowanych jego umiejętnościami znajduje się West Ham United. 24-letni reprezentant Ghany występuje obecnie jako wypożyczony zawodnik w greckim klubie Platanias. więcej