15.01.2020
Piłkarze Górnika Zabrze są już na Cyprze. Podopieczni trenera Marcina Brosza będą przebywać na zgrupowaniu w Ayia Napa do 25 stycznia. Drużyna z Roosevelta zajmuje 12. więcej
Wygrana Górnika Zabrza w sparingu z Banikiem
11.01.2020
Górnik Zabrze w pierwszym zimowym sparingu wygrał z Banikiem Ostrawa 2:1 (0:1). Spotkanie zostało rozegrane w Bieruniu.Trener Marcin Brosz w pierwszej połowie postawił na niemal identyczny skład jaki kończył rundę jesienną. więcej
11.01.2020
Słowacki skrzydłowy blisko Górnika Zabrze
09.01.2020
Według portalu "Mozzartsport" Erik Jirka może zimą trafić do Górnika Zabrze. Pomocnik jest obecnie zawodnikiem Crveny Zvezdy Belgrad.22-latek w rundzie jesiennej był wypożyczony do innej serbskiej drużyny FK Radnicki Nis. więcej
Podolski ma oferty z Polski, USA, Meksyku i Brazylii
31.12.2019
Dziennik "Kolner Stadt-Anzeiger" poinformował, że Lukas Podolski ma oferty z klubów z kilku krajów. Były reprezentant Niemiec może kontynuować karierę w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Meksyku lub Brazylii. więcej
Brosz: Chcieliśmy pokazać trochę inną twarz Górnika
22.12.2019
Górnik Zabrze pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 3:0 i zakończył występy w tym roku w PKO Ekstraklasie przed własną publicznością drugim zwycięstwem z rzędu. więcej
Górnik Zabrze zagra sparing z Red Bull Salzburg
20.12.2019
Górnik Zabrze podał plan przygotowań drużyny do rundy wiosennej. Podopieczni Marcina Brosza polecą na zgrupowanie na Cypr. Zabrzanie do treningów wrócą 8 stycznia. więcej
Brosz: Od 70. minuty straciliśmy kontrolę
14.12.2019
Górnik Zabrze przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:2 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, powiedział, że jego zespół stracił kontrolę w drugiej połowie spotkania. więcej
Brosz: Wejście Łukasza Wolsztyńskiego dało nam to, czego oczekujemy
07.12.2019
Górnik Zabrze pokonał u siebie Wisłę Kraków 4:2 i przerwał serię 11 meczów bez zwycięstwa w PKO Ekstraklasie. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, był zadowolony, że jego podopieczni do samego końca walczyli o punkty i kolejne bramki. więcej
Brosz: Przegrywaliśmy kluczowe pojedynki jeden na jeden
29.11.2019
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz po przegranej z Zagłębiem Lubin (0:2) przyznał, że miał inne oczekiwania przed tym spotkaniem. Jego podopieczni oddali tylko jeden strzał. więcej
LOTTO Ekstraklasa: Górnik nie przerwał złej passy w Lubinie
29.11.2019
Zagłębie Lubin pokonało u siebie Górnika Zabrze 2:0 (1:0) w meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy. Goście na ligowe zwycięstwo czekają od sierpnia.Lubinianie również nie notowali w ostatnim czasie najlepszych wyników. więcej
Matuszek: Wszyscy z niecierpliwością czekamy na najbliższy mecz
21.11.2019
Szymon Matuszek, pomocnik Górnika Zabrze przed meczem z Wisłą Płock przyznał, że jego wsyscy w klubie czekają na to spotkanie. Chcą się zrehabilitować za porażkę z Legią Warszawa w poprzedniej kolejce. więcej