Holandia

Van Dijk: Chcieliśmy wygrać, ale trzeba się cieszyć
17.11.2019
Holandia po bezbramkowym remisie na wyjeździe z Irlandią Północną zapewniła sobie bezpośredni awans do turnieju głównego Euro 2020. Podopieczni Ronalda Koemana na kolejkę przed końcem zmagań stracili jednak pierwsze miejsce w tabeli grupy C kosztem reprezentacji Niemiec. więcej
Koeman: Zapracowaliśmy na te zwycięstwo
07.09.2019
Reprezentacja Holandii wygrała na wyjeździe z Niemcami 4:2 w meczu grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020. Ronald Koeman, selekcjoner "Oranje", powiedział, że jego podopieczni cały czas wierzyli w zdobycie kompletu punktów. więcej
Reus: To mecz na który czekają kibice na całym świecie
05.09.2019
Reprezentacja Niemiec zagra u siebie z Holandią w piątkowym meczu grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020. Ofensywny pomocnik Marco Reus liczy na ekscytujące widowisko zakończone zwycięstwem jego drużyny. więcej
De Jong: Wszyscy jesteśmy w formie i nie poddajemy się
07.06.2019
Pomocnik reprezentacji Holandii Frenkie de Jong nie krył satysfakcji po wygranej po dogrywce z Anglią 3:1 (1:1, 0:1) w drugim meczu półfinałowym rozgrywek Ligi Narodów. więcej
LN: Holandia pokonała po dogrywce Anglię i zagra w finale
06.06.2019
Holandia wygrała po dogrywce z Anglią 3:1 (1:1, 0:1) w drugim meczu półfinałowym rozgrywek Ligi Narodów.Na Estadio Dom Afonso Henriques w Guimaraes "Synowie Albionu" objęli prowadzenie niespełna kwadrans przed przerwą, kiedy to podyktowany rzut karny wykorzystał Marcus Rashford. więcej
Van Dijk: Powinniśmy zdobyć przynajmniej jeden punkt
25.03.2019
Holandia przegrała u siebie z Niemcami 2:3 w meczu grupy C eliminacji mistrzostw Europy, tracąc gola w 90. minucie. Virgil Van Dijk, obrońca "Oranje", żałował, że jego zespół nie sięgnął choćby po punkt. więcej
Koeman: Ideałem jest praca w stałym zespole
22.03.2019
Selekcjoner Holandii Ronald Koeman nie krył satysfakcji po rozbiciu przed własną publicznością Białorusi 4:0 (2:0) w meczu pierwszej kolejki grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020. więcej
Depay: Przyjemnie jest grać w takim zespole
22.03.2019
Memphis Depay był pierwszoplanową postacią konfrontacji Holandii z Białorusią (4:0) w pierwszej kolejce grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020. Na De Kuip w Rotterdamie pomocnik Olympique Lyon już w pierwszej minucie wykorzystał fatalny błąd defensywny rywali i po minięciu golkipera skierował piłkę do pustej bramki. więcej
El. ME: Holandia rozbiła Białoruś, dwa gole i dwie asysty Depaya
21.03.2019
Holandia rozbiła przed własną publicznością Białoruś 4:0 (2:0) w meczu pierwszej kolejki grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020. Na De Kuip w Rotterdamie pierwszoplanową postacią spotkania był Memphis Depay. więcej
Koeman: Drużyna pokazała charakter
20.11.2018
Reprezentacja Holandii zremisowała na wyjeździe z Niemcami 2:2 w meczu grupy 1 Dywizji A Ligi Narodów. Ronald Koeman, selekcjoner "Oranje", powiedział, że jego zespół pokazał charakter i dzięki niemu wywalczył awans do turnieju finałowego. więcej
Liga Narodów: Holandia uratowała remis z Niemcami i wygrała grupę przed Francją!
19.11.2018
Reprezentacja Niemiec zremisowała przed własną publicznością z Holandią 2:2 (2:0) w poniedziałkowym meczu grupy 1 Dywizji A rozgrywek Ligi Narodów.Na murawie Veltins Arena w Gelsenkirchen prowadzenie, zdegradowanym już wcześniej, czterokrotnym mistrzom świata zapewnił po dziewięciu minutach gry Timo Werner, który popisał się efektownym uderzeniem z dystansu. więcej
Koeman: Zagraliśmy bardzo dobrze, ale nie idealnie
17.11.2018
W meczu Ligi Narodów dywizji A Holandia wygrała u siebie z Francją 2:0. Ronald Koeman, selekcjoner "Oranje" podkreśla, że jego zawodnicy spisali się bardzo dobrze, ale mogli zagrać jeszcze lepiej. więcej