Houston Rockets

NBA: James poprowadził Lakers do wygranej w Houston
19.01.2020
Houston Rockets przegrali u siebie z Los Angeles Lakers 115:124 w sobotnim meczu ligi NBA. O zwycięstwie gości przesądziła świetna gra w trzeciej kwarcie. Jeziorowcy przystąpili do spotkania w Teksasie po porażce z Orlando Magic. więcej
NBA: Thunder pewnie ograli Rockets
10.01.2020
Oklahoma City Thunder pewnie pokonali u siebie Houston Rockets 113:92 w czwartkowym meczu ligi NBA. Było to wyjątkowe spotkanie dla Russella Westbrooka, który po raz pierwszy zagrał w Oklahoma City, po tym jak opuścił ekipę Grzmotu latem minionego roku. więcej
NBA: Houston Rockets pokonali Denver Nuggets
01.01.2020
W ostatni dzień 2019 roku doszło w NBA do starcia dwóch czołowych drużyn z Konferencji Zachodniej. Houston Rockets pokonali we własnej hali Denver Nuggets 130:104. więcej
NBA: Harden i Westbrook poprowadzili Rockets do zwycięstwa w Phoenix
22.12.2019
Houston Rockets wygrali 20 mecz w tym sezonie NBA. W sobotę pokonali na wyjeździe Phoenix Suns 139:125. Każda kwarta tego spotkania była wyrównana, jednak zawsze trochę lepsi byli koszykarze Rakiet, którzy z każdą upływającą minutą budowali swoją przewagę. więcej
NBA: 60 punktów Jamesa Hardena w trzy kwarty
01.12.2019
Houston Rockets wygrali u siebie z Atlanta Hawks 158:111 w sobotnim meczu NBA. Niesamowity występ zanotował James Harden, który zdobył 61 punktów w 31 minut. więcej
NBA: Świetny Luka Doncić poprowadził Mavericks do zwycięstwa z Rockets w derbach Teksasu
25.11.2019
Dallas Mavericks pokonali na wyjeździe Houston Rockets 137:123 w niedzielnym meczu NBA. Bardzo zadowolony ze zwycięstwa w derbach Teksasu był Rick Carlisle, trener gości. więcej
NBA: Eric Gordon będzie pauzował przez około sześć tygodni
14.11.2019
Spore osłabienie Houston Rockets. Ben Gordon przeszedł artroskopię prawego kolana i będzie pauzował przez około sześć miesięcy - poinformował klub z Teksasu w oficjalnym komunikacie. więcej
NBA: James Harden poprowadził Rockets do zwycięstwa z Clippers
14.11.2019
Kolejny wielki mecz Jamesa Hardena w tym sezonie NBA. Lider Houston Rockets poprowadził w środę swój zespół do wygranej z Los Angeles Clippers 102:93Gospodarze wysoko wygrali pierwszą kwartą (31:15), ale z upływem czasu gry coraz lepiej prezentowali się goście, którzy odrabiali straty. więcej
NBA: James Harden poprowadził Houston Rockets do zwycięstwa w Chicago
10.11.2019
Houston Rockets pokonali na wyjeździe Chicago Bulls 117:94. Świetne spotkanie rozegrał James Harden, który był o krok od pierwszego w tym sezonie triple-double. więcej
NBA: Rockets pewnie pokonali Warriors
07.11.2019
Houston Rockets wygrali piąty mecz w sezonie zasadniczym 2019/20 rozgrywek NBA. Drużyna z Teksasu pokonała w środę we własnej hali Golden State Warriors 129:112. więcej
NBA: Eric Gordon ustalił warunki przedłużenia kontraktu z Houston Rockets
31.08.2019
Eric Gordon zostaje w Houston Rockets na kolejne sezony. Rzucający obrońca ustalił warunki przedłużenia swojego kontraktu o kolejne cztery lata z klubem z Teksasu - donosi "Houston Chronicle". więcej
Wielka wymiana w NBA. Russell Westbrook za Chrisa Paula
12.07.2019
Dwóch czołowych rozgrywających ligi NBA zamieni się miejscami. Chris Paul trafi do Oklahoma City Thunder, natomiast Russell Westbrook przeniesie się do Houston Rockets - poinformował Adrian Wojnarowski z "ESPN". więcej