06.12.2019
Marc Wilmots nie jest już selekcjonerem reprezentacji Iranu. Belg o swoim odejściu poinformował na Twitterze.Trener oświadczył, że rezygnuje z pracy z kadrą Iranu. więcej
Korea Południowa zremisowała z Iranem
11.06.2019
Korea Południowa zremisowała z Iranem 1:1 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym w Seulu.Prowadzenie objęli gospodarze w 57. minucie, kiedy Eui-Jo Hwang pokonał irańskiego golkipera. więcej
Puchar Azji: Reprezentacja Iranu rozbiła Niemen
07.01.2019
Reprezentacja Iranu pokonała Jemen 5:0 (3:0) w pierwszym meczu grupy D Pucharu Azji, rozegranym na Mohammed Bin Zayed Stadium w Abu Dhabi. W pierwszej połowie spotkania dwa gole dla uczestników mistrzostw świata m. więcej
Queiroz: To był mecz godny mistrzostw świata
26.06.2018
Iran zremisował z Portugalia 1:1 w meczu grupy B mistrzostw świata. Selekcjoner Carlos Queiroz powiedział, że to jego podopieczni zasłużyli na zwycięstwo, które dałoby im awans do 1/8 finału. więcej
Queiroz: Zasługiwaliśmy na więcej
21.06.2018
Iran przegrał z Hiszpanią 0:1 w meczu grupy B mistrzostw świata w Rosji. Carlos Queiroz, selekcjoner reprezentacji z Azji, powiedział, że jego podopieczni zasłużyli za swoją grę na lepszy wynik. więcej
Queiroz: Maroko nie spodziewało się, że Iran zagra tak odważnie
15.06.2018
Iran pokonał w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Rosji Maroko 1:0 po golu w piątej minucie doliczonego Czasu gry. Selekcjoner Carlos Queiroz, powiedział, że sukcesem do dobrego wyniku jego podopiecznych była odważna gra. więcej
MŚ: Iran wygrał z Marokiem po samobójczym golu w doliczonym czasie gry
15.06.2018
Iran wygrał z Marokiem 1:0 w piątkowym meczu grupy B. Spotkanie w Sankt Petersburgu rozstrzygnęło się w doliczonym czasie gry, a samobójcze trafienie zanotował Aziz Bouhaddouz. więcej
Skromne zwycięstwo Iranu z Litwą
08.06.2018
Reprezentacja pokonała Litwę 1:0 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Otkrytiye Arena w Moskwie. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Karim Ansarifard. więcej
Reprezentacja Iranu jako pierwsza w Rosji
05.06.2018
Pierwsza reprezentacja przybyła na mistrzostwa świata do Rosji. To Irańczycy, którzy do kraju gospodarza przylecieli dziewięć dni przed rozpoczęciem mundialu. więcej
Mundial 2018: Iran przybędzie jako pierwszy
23.04.2018
Reprezentacja Iranu będzie pierwszą, która przyjedzie do Rosji na mistrzostwa świata 2018. Zespół z Azji pojawi się na miejscu 5 czerwca, dziewięć przed pierwszym spotkaniem mundialu. więcej
Celta stara się o reprezentanta Iranu
29.01.2018
Celta Vigo złożyła szwedzkiemu Oestersunds FK ofertę transferu Samana Ghoddosa - donosi hiszpański dziennik "AS". 24-letni pomocnik reprezentacji Iranu zwrócił uwagę na siebie skautów z Galicji swoimi występami w Lidze Europy. więcej
Towarzysko: Iran pokonał Wenezuelę
13.11.2017
Reprezentacja Iranu pokonała Wenezuelę 1:0 w meczu towarzyskim rozegranym na Goffertstadion w Nijmegen.Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Alireza Jahanbakhsh. więcej