ireneusz mamrot

Mamrot: Będziemy dalej walczyć
26.06.2020
Ireneusz Mamrot, trener Arki Gdynia po przegranej z Rakowem Częstochowa (2:3) przyznał, że jego zespół w drugiej połowie zagrał zdecydowanie lepiej niż przed przerwą. więcej
Mamrot: Chcemy grać skutecznie
29.05.2020
Trener Arki Gdynia - Ireneusz Mamrot na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk przyznał, że Pavel Steinbors będzie nowym kapitanem gdyńskiego klubu. więcej
Mamrot: Cieszę się z rywalizacji
21.05.2020
Trener Arki Gdynia - Ireneusz Mamrot w rozmowie z telewizją gdyńskiego klubu przyznał, że jest zadowolony z pracy, jaką wykonują jego zawodnicy podczas okresu przygotowawczego przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy. więcej
Mamrot: Arka to projekt długofalowy
11.05.2020
Nowy trener Arki Gdynia Ireneusz Mamrot zapowiedział, że najważniejsze jest w tym momencie utrzymanie w Ekstraklasie. Dodał, że trafił do tego klubu ze względu na wizję rozwoju jaką mu przedstawiono. więcej
11.05.2020
Ireneusz Mamrot zakończył pracę w Jagiellonii
08.12.2019
Ireneusz Mamrot nie będzie już pełnił funkcji pierwszego trenera Jagiellonii Białystok - poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy. Umowa szkoleniowca została rozwiązana za porozumieniem stron. więcej
Mamrot: Mamy do siebie pretensje za pierwszą połowę
07.12.2019
- Mamy duże pretensje do siebie za pierwszą połowę. Nie można grać w ten sposób, głównie jeśli chodzi o cechy wolicjonalne - powiedział Ireneusz Mamrot podczas konferencji prasowej. więcej
Mamrot: Złość w naszej drużynie jest bardzo duża
06.12.2019
Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok przed meczem z Zagłębiem Lubin przyznał, że jego drużyna chce się zrehabilitować po porażce w poprzedniej kolejce z Rakowem Częstochowa (1:2). więcej
Mamrot: Największe pretensje mamy do siebie za drugą połowę
01.12.2019
- Największe pretensje na pewno mamy do siebie za drugą połowę, za to że zbyt łatwo oddaliśmy prowadzenie i nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce - powiedział Ireneusz Mamrot podczas konferencji prasowej. więcej
Mamrot: Raków to bardzo mocny zespół pod względem fizycznym
29.11.2019
Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok przyznał przed meczem z Rakowem Częstochowa, że jego drużyna musi być gotowa na walkę z mocnym fizycznie rywalem. więcej
Mamrot: Przegraliśmy zasłużenie
09.11.2019
Jagiellonia Białystok przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice 1:3 w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Ireneusz Mamrot, trener "Jagi", powiedział, że to była zasłużona porażka. więcej
Mamrot: Musimyn zagrać z Piastem zdyscyplinowani taktycznie
08.11.2019
Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok przed meczem z Piastem Gliwice zwrócił uwagę, że kluczowa do wygranej będzie dyscyplina taktyczna.- Piast jest bardzo zdyscyplinowany na boisku. więcej