Jenisej Krasnojarsk

Priemjer Liga: Jenisej wygrał z Anży
03.05.2019
Jenisej Krasnojarsk wygrał u siebie z Anży Machaczkała 3:1 w w meczu 27. kolejki Priemjer Ligi.W pierwszej połowie groźniejsi w ataku byli goście, którzy w 36. więcej
Priemjer Liga: Wygrana Lokomotiwu, grali Rybus i Krychowiak
28.04.2019
Lokomotiw Moskwa wygrał u siebie z Jenisejem Krasnojarsk 2:1 (0:0) w meczu 26. kolejki Priemjer Ligi. W zespole gospodarzy po 90 minut rozegrali Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. więcej
Priejmer Liga: Jenisej i FK Rostów podzieliły się punktami
03.03.2019
Jenisej Krasnojarsk zremisował u siebie z FK Rostów 1:1 w meczu 18. kolejki Priemjer-Ligi. Dla gości to szósty kolejny mecz bez zwycięstwa.Od 68. minuty piłkarze z Rostwa mogli mieć nadzieje, że uda im się przerwać niekorzystną passę. więcej
Priemjer Liga: Ósma wygrana CSKA Moskwa
08.12.2018
W 17. kolejce rosyjskie Priemjer Ligi CSKA Moskwa wygrało u siebie z Jenisejem Krasnojarsk 2:1. Gospodarze przedłużyli tym samym serię spotkań bez porażki do pięciu. więcej
Priemjer-Liga: Bezbramkowy remis w Orenburgu
20.10.2018
W 11. kolejce rosyjskiej Priemjer-Ligi FK Orenburg zremisował bezbramkowo na własnym boisku z zespołem Jenisej Krasnojarsk.Faworytem spotkania byli gospodarze, jednak zespół przyjezdnych, który w tym sezonie wygrał tylko jedno spotkanie zdołał wywalczyć jeden punkt. więcej