Korona Kielce

PKO Ekstraklasa: Piękne gole w Lubinie, Zagłębie lepsze od Korony
26.06.2020
Zagłębie Lubin wygrało u siebie z Koroną Kielce 2:1 (1:1) w meczu 33. kolejki PKO Ekstraklasy. Dla gości to już czwarta przegrana z rzędu.Sytuacja kielczan jest już bardzo trudna. więcej
Lisowski: Czujemy niedosyt
24.06.2020
- Czujemy duży niedosyt, ponieważ w drugiej połowie mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych - powiedział po przegranym meczu z Rakowem Częstochowa zawodnik Korony Kielce, Dawid Lisowski. więcej
Trzech zawodników Korony odsuniętych od treningów
20.06.2020
Decyzją sztabu szkoleniowego Korony Kielce trzej zawodnicy Bojan Cecarić, Matej Pućko oraz Uros Djuranović zostali odsunięci od zajęć pierwszej drużyny - poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy. więcej
Bartoszek: Jestem zły, straciliśmy ważne punkty
20.06.2020
Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce po przegranej z Górnikiem Zabrze (2:3) przyznał, że dla jego zespołu to strata ważnych punktów. Zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego w 85. więcej
Kiełb: Musimy stwarzać sobie sytuacje
28.05.2020
Piłkarz Korony Kielce - Jacek Kiełb przyznał w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu, że liczy, iż od pierwszych meczów po wznowieniu rozgrywek Ekstraklasy, drużyna Korony będzie stwarzała sobie większą liczbę sytuacji pod bramką przeciwników. więcej
Bartoszek: Znamy nasz cel
28.05.2020
Trener Korony Kielce - Maciej Bartoszek na briefingu przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy przyznał, że jest świadomy celu, jakim jest utrzymanie zespołu w Ekstraklasie. więcej
Aankour dogadał się z Arką Gdynia
18.05.2020
Arka Gdynia poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Nabil Aankour zaakceptował warunki kontraktowe, jakie zostały mu przedstawione przez klub z Trójmiasta. więcej
Bartoszek: Nastroje w drużynie są bardzo dobre
11.05.2020
Trener Korony Kielce - Maciej Bartoszek na poniedziałkowym briefingu prasowym wypowiedział się na temat bieżących spraw dotyczących jego drużyny.- Formę większości piłkarzy, powiedzmy 90 procent z nich, oceniam na dobrą. więcej
Korona czeka na przeprosiny
08.05.2020
Korona Kielce czeka na przeprosiny ze strony krajowych mediów społecznościowych, gdzie pojawiały się informacje, jakoby kilku zawodników kieleckiego klubu miało być zarażonych koronawirusem - poinformował klub za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. więcej
Korona już po pierwszym treningu
07.05.2020
Zawodnicy Korony Kielce odbyli dzisiaj pierwszy trening po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa - poinformowała oficjalna strona kieleckiego klubu.W grupie pierwszych zawodników, którzy po tak długiej przerwie wybiegli na boisko byli Adrian Kovacević, Jakub Żubrowski, Marcin Cebula, Ognjen Gnjatić, Matej Pućko, Mateusz Spychała, Petteri Forsell, Themistoklis Tzimopoulos, Milan Radin, Dawid Lisowski, Iwo Kaczmarski oraz Radosław Seweryś. więcej
Korona rozwiązała umowy z dwoma zawodnikami
30.04.2020
Zarząd Korony Kielce podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktów z Ivanem Marquezem i Rodrigo Zalazarem z winy zawodników - poinformował w oficjalnym komunikacie klub z PKO Ekstraklasy. więcej
Bartoszek: Dobrze jak spadek rozstrzygnie się na boisku