Lech Poznań

Jevtić: Musimy ustabilizować formę
05.09.2019
Pomocnik Lecha Poznań Darko Jevtić w rozmowie z oficjalną stroną klubu przyznał, że "Kolejorz" musi utabilizować formę. Dodał, że zespół z Wielkopolski ma spore rezerwy w wynikach na własnym stadionie. więcej
Żuraw: W pierwszej połowie zagraliśmy kapitalne zawody
25.08.2019
Lech Poznań wygrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 3:2 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Dariusz Żuraw, trener "Kolejorza", był przede wszystkim zadowolony, że jego podopieczni zdobyli komplet punktów. więcej
Żuraw: W pierwszej połowie powinniśmy zamknąć mecz
04.08.2019
Lech Poznań pokonał na wyjeździe ŁKS Łódź 2:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Dariusz Żuraw, trener "Kolejorza", powiedział, że jego podopieczni już po pierwszej połowie powinni prowadzić zdecydowanie wyżej. więcej
Mihai Radut wrócił do Rumunii
23.07.2019
Mihai Radut od nowego sezonu będzie piłkarzem Astry Giurgiu - potwierdził rumuński klub. Pomocnik był ostatnio graczem Lecha Poznań.Radut grał w "Kolejorzu" przez dwa lata. więcej
Żuraw: Jesteśmy pełni optymizmu
19.07.2019
Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw przyznał, że sezon 2019/2020 rozpoczyna pełen optymizmu. Dodał, że "Kolejorz" swoją grą chce zachęcić kibiców, by przychodzili na stadion. więcej
Lech wygrał z GKS-em Tychy w sparingu
12.07.2019
Lech Poznań pokonał GKS Tychy 3:1 (3:0) w meczu sparingowym, rozegranym w Opalenicy.Wszystkie trzy gole dla "Kolejorza" strzelił Timur Żamaletdinow. Rosjanin hat-tricka skompletował w pierwszej połowie. więcej
Sparing: Lech Poznań lepszy od FC Midtjylland
06.07.2019
Zawodnicy Lecha Poznań pokonali FC Midtjylland 2:1 (1:0) w meczu sparingowym rozegranym na własnym stadionie."Kolejorz" objął prowadzenie w 34. minucie spotkania. więcej
Lubomir Satka zawodnikiem Lecha
29.06.2019
Nowym zawodnikiem Lecha Poznań został Lubomir Satka. Środkowy obrońca podpisał z "Kolejorzem" czteroletni kontrakt - poinformował klub z Bułgarskiej na swojej oficjalnej stronie internetowej. więcej
Djordje Crnomarković piłkarzem Lecha Poznań
25.06.2019
Nowym zawodnikiem Lecha Poznań został Djordje Crnomarković. Środkowy obrońca podpisał z "Kolejorzem" trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. więcej
Tomasik blisko zmiany klubu
19.06.2019
Piotr Tomasik opuścił zgrupowanie Lecha Poznań w Opalenicy - poinformował "Kolejorz". Zawodnik jest bliski opuszczenia zespołu z Wielkopolski.Obrońca udał się na rozmowy kontraktowe z nowym klubem. więcej