Levante UD

La Liga: Villarreal CF lepszy od Levante UD
15.02.2020
Villarreal CF pokonał przed własną publicznością Levante UD 2:1 (1:0) w sobotnim meczu 24. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie na Estadio de la Ceramica w 9. więcej
La Liga: Zwycięstwo Atletico z Levante
04.01.2020
Atletico Madryt wygrało u siebie z Levante UD 2:1 w sobotnim meczu 19. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla drużyny ze stolicy to trzecie zwycięstwo z rzędu. Już w pierwszych kilkunastu minutach kibice na Wanda Metropolitano zobaczyli wszystkie trzy gole. więcej
La Liga: Levante UD lepsze od Celty Vigo
22.12.2019
Levante UD pokonało przed własną publicznością Celtę Vigo 3:1 (0:1) w niedzielnym meczu 18. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Na Estadi Ciutat de Valencia przyjezdni objęli prowadzenie w 12. więcej
La Liga: Levante wygrało w Granadzie
14.12.2019
Granada CF przegrała na własnym boisku z Levante UD 1:2 (0:0) w pierwszym sobotnim meczu 17. kolejki La Liga. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. więcej
La Liga: Sześć goli w derbach Walencji i wygrana "Nietoperzy"
07.12.2019
Levante UD przegrało u siebie z Valencią CF 2:4 (2:1) w meczu 16. kolejki La Liga. To siódma wygrana "Nietoperzy" w tym sezonie.Derbowe spotkanie znakomicie rozpoczęli gospodarze. więcej
Nowy kontrakt Paco Lopeza w Levante
16.11.2019
Paco Lopez podpisał nową umowę z Levante UD - poinformował hiszpański klub. Obecnie kontrakt szkoleniowca jest ważny do 2022 roku.Paco Lopez trafił do Levante w 2017 roku. więcej
La Liga: Trzecie zwycięstwo Levante UD
05.10.2019
CD Leganes przegrał u siebie z Levante UD 1:2 w pierwszym sobotnim meczu 8. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dla gości to trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Wynik spotkania został otwarty tuż przed przerwą. więcej
Primera Division: Wygrana Realu z Levante, debiut Hazarda
14.09.2019
Real Madryt wygrał u siebie z Levante UD 3:2 (3:0) w meczu 5. kolejki Primera Division. W barwach gospodarzy zadebiutował Eden Hazard.Belg, który doszedł już do pełni sił, zaczął spotkanie na ławce rezerwowych. więcej
Nemanja Radoja zagra w Levante UD
21.08.2019
Nemanja Radoja podpisał trzyletni kontrakt z Levante UD - poinformował oficjalnie hiszpański klub. Pomocnik trafił na Estadio Ciudad de Valencia bez kwoty odstępnego. więcej
Oscar Duarte zawodnikiem Levante UD
01.08.2019
Oscar Duarte od nowego sezonu będzie piłkarzem Levante UD - poinformował klub z La Liga. Obrońca podpisał umowę na dwa lata.30-latek urodził się w Nikaragui, ale reprezentuje Kostartykę, gdzie rozpoczął karierę w drużynie Deportivo Saprissa. więcej
Levante UD ponownie wypożyczy Borję Mayorala
28.07.2019
Borja Mayoral kolejny sezon spędzi w Levante UD. Klub z Walencji ponownie na rok wypożyczy napastnika z Realu Madryt - donosi "Diario AS". Wydawało się, że 22-latek trafi do Realu Sociedad San Sebastian. więcej
Levante zakontraktowało Hernaniego
02.07.2019
Levante UD poinformowało o podpisaniu trzyletniej umowy z Hernanim. Pomocnik był wolnym zawodnikiem.27-latek ostatnie dwa sezony spędził w FC Porto. W zespole "Smoków" nie miał jednak pewnego miejsca w składzie i w przeszłości był wypożyczany do innych drużyn. więcej