liga angielska

McNeil trafi o Anglii?
29.06.2020
Dwight McNeil w letnim okienku transferowym może zostać następcą Leroya Sane w Manchesterze City - poinformowały angielskie media.McNeil w bieżącym sezonie występował w barwach Burnley, gdzie zanotował 33 meczów, w których strzelił dwa gole i zaliczył sześć asyst. więcej
Puchar Anglii: MC wyeliminował "Sroki"
28.06.2020
Newcastle United uległ u siebie Manchesterowi City 0:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Anglii.Na St. James' Park prowadzenie przyjezdnym zapewnił osiem minut przed przerwą Kevin De Bruyne, wykorzystując podyktowany rzut karny. więcej
Premier League: "Święci" wygrali na Vicarage Road, samobójczy gol Bednarka
28.06.2020
Watford FC uległ u siebie Southampton FC 1:3 (0:1) w jedynym niedzielnym meczu 32. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Vicarage Road całe zawody w szeregach gości zaliczył Jan Bednarek. więcej
Puchar Anglii: Chelsea trzecim półfinalistą
28.06.2020
Leicester City przegrał u siebie z Chelsea Londyn 0:1 (0:0) w drugim niedzielnym meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Anglii.Na King Power Stadium zwycięskiego gola dla "The Blues" zdobył strzałem z woleja w długi róg Ross Barkley, któremu asystował Brazylijczyk Willian. więcej
Puchar Anglii: Ceballos wprowadził Arsenal do półfinału
28.06.2020
Arsenal Londyn pokonał na wyjeździe Sheffield United 2:1 w pierwszym niedzielnym meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Anglii. Na Bramall Lane prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił Nicolas Pepe, wykorzystując podyktowany rzut karny. więcej
City oferuje 60 milionów za Achrafa
28.06.2020
Manchester City złożył Realowi Madryt ofertę opiewającą się na 60 milionów euro za Achrafa Hakimiego.Sky Italia twierdzi jednak, że Hakimi wolałby trafić do Interu, który również jest zainteresowany jego usługami i oferuje za defensora Królewskich 40 milionów europejskiej waluty. więcej
Galatasaray zainteresowane pomocnikiem Aston Villi
28.06.2020
Galatasaray jest zainteresowane sprowadzeniem do siebie pomocnika Aston Villi, Trezegueta.Trezeguet przeniósł się do Anglii podczas zeszłego, letniego okienka transferowego z Kasimpasy. więcej
Championship: "Pawie" rozbiły Fulham i są znów liderem
27.06.2020
Piłkarze Leeds United rozbili u siebie Fulham Londyn 3:0 (1:0) w szlagierowym sobotnim meczu 39. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.Na Elland Road w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Mateusz Klich. więcej
Championship: Czyste konto Białkowskiego i remis Millwall FC
27.06.2020
Barnsley FC zremisował przed własną publicznością Millwall FC 0:0 w sobotnim meczu 39. kolejki rozgrywek angielskiej Championship. Na Oakwell całe zawody między słupkami gości z Londynu zaliczył Bartosz Białkowski. więcej
Premier League: Skromna wygrana "Wilków"
27.06.2020
Aston Villa FC uległa u siebie Wolverhampton Wanderers 0:1 (0:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 32. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Villa Park zwycięskiego gola dla gości zdobył siedemnaście minut po zmianie stron Leander Dendoncker. więcej
Kepa przeniesie się do Hiszpanii?
26.06.2020
Valencia jest bardzo mocna zainteresowana sprowadzeniem do siebie bramkarza Chelsea, Kepy Arrizabalagi.Hiszpan do Chelsea trafił w 2018 roku za 80 milionów euro, jednak jak na razie nie zachwyca kibiców na Stamford Bridge swoją dyspozycją. więcej