liga angielska

Liga Europy: Bayer ponownie lepszy od FC Porto
27.02.2020
FC Porto przegrało u siebie z Bayerem Leverkusen 1:3 (0:1) w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Awans do następnej rundy uzyskała niemiecka drużyna. więcej
"The Reds" obserwują Bena White'a
27.02.2020
Ben White jest kluczowym obrońcą Leeds United w tym sezonie. Grę środkowego defensora obserwuje Liverpool FC - donosi "The Athletic". 22-latek jest wypożyczony na Elan Road do końca tego sezonu z Brighton & Hove Albion. więcej
De Bruyne: To był dla nas bardzo udany mecz
27.02.2020
Manchester City wygrał pierwszy mecz w 1/8 finału Ligi Mistrzów na wyjeździe z Realem Madryt 2:1, dzięki dwóm golom strzelonym w końcówce spotkania. Kevin De Bruyne. więcej
Casemiro: Taki wynik jeszcze nie rozstrzyga tej rywalizacji
27.02.2020
Real Madryt przegrał u siebie z Manchesterem City 1:2, choć na kilkanaście minut przed końcem był na prowadzeniu. Casemiro, pomocnik "Królewskich", podkreślił, że taki wynik jeszcze nie rozstrzyga sprawy awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. więcej
Guardiola: To jest oczywiście dobry wynik
27.02.2020
Manchester City odrobił straty i pokonał na wyjeździe Real Madryt 2:1 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pep Guardiola, menedżer "Obywateli", podkreślił, że to jest oczywiście dobry wynik dla jego zespołu. więcej
Zidane: Przeciwko takiej drużynie jak City trzeba utrzymać koncentrację przez 90 minut
27.02.2020
Real Madryt przegrał u siebie z Manchesterem City 1:2 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", powiedział, że jego zespół zapłacił za brak koncentracji i błędy popełnione w końcówce spotkania. więcej
Liga Mistrzów: Manchester City odrobił straty i wygrał w Madrycie
26.02.2020
Real Madryt przegrał na własnym boisku z Manchesterem City 1:2 (0:0) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Rewanż zostanie rozegrany 17 marca na boisku mistrza Anglii. więcej
Championship: Zwycięski gol Klicha dla Leeds
26.02.2020
FC Middlesbrough przegrało u siebie z Leeds United 0:1 (0:1) w meczu 35. kolejki Championship. Zwycięskiego gola dla "Pawi" strzelił Mateusz Klich. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. więcej
Jonathan David na celowniku Manchesteru United
26.02.2020
Dziennik "Daily Mail" poinformował, że Jonathan David znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Ofensywny pomocnik gra obecnie w KAA Gent.20-letni Kanadyjczyk jest obserwowany przez angielski klub od dłuższego czasu. więcej
"Kanonierzy" gotowi wznowić negocjacje z Aubameyangiem
26.02.2020
Pierre-Emerick Aubameyang ma ważny kontrakt z Arsenalem FC do 30 czerwca 2021 roku. "Kanonierzy" są gotowi wznowić negocjacje z napastnikiem w sprawie przedłużenia umowy - donosi "Daily Mirror". więcej
Ramos: To moment prawdy w Lidze Mistrzów
26.02.2020
Real Madryt zagra u siebie z Manchesterem City w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Sergio Ramos, obrońca "Królewskich", powiedział, że jego zespół jest zawsze dodatkowo umotywowany, kiedy rywalizuje w Europie. więcej
Silva: Chcemy wygrać Ligę Mistrzów
26.02.2020
David Silva podkreślił, że Manchester City chce w końcu wygrać Ligę Mistrzów. Pomocnik "Obywateli" wie, że aby awansować do ćwierćfinału, to jego drużyna musi osiągnąć dobry wynik w pierwszym meczu 1/8 finału w Madrycie przeciwko Realowi. więcej