Liga Hiszpańska

Benzema: Najważniejszy jest gol
29.06.2020
Napastnik Realu Madryt - Karim Benzema we wczorajszym meczu z Espanyolem popisał się świetną asystą przy golu Casemiro. Snajper Królewskich przyznał jednak, że dla niego najważniejsze jest zwycięstwo całego zespolu, a nie indywidualne osiągnięcia. więcej
Primera Division: Granada CF uległa SD Eibar
28.06.2020
Granada CF uległa u siebie SD Eibar 1:2 (0:1) w niedzielnym meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Nuevo Los Carmenes prowadzenie do przerwy przyjezdnym zdobył efektownym lobem Argentyńczyk Pablo Ezequiel De Blasis. więcej
Primera Division: Villarreal CF pokonał Valencię
28.06.2020
Villarreal CF pokonał przed własną publicznością Valencia CF 2:0 (2:0) w niedzielnym meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio de la Ceramica prowadzenie miejscowym zapewnił efektownym uderzeniem z woleja z kilku metrów Paco Alcacer. więcej
Primera Division: Levante pokonało Betis
28.06.2020
Levante UD rozbiło u siebie Betis Sewilla 4:2 (2:0) w niedzielnym meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Camilo Cano prowadzenie ekipie z Walencji zapewnił mocnym strzałem z narożnika pola karnego Borja Mayoral. więcej
City oferuje 60 milionów za Achrafa
28.06.2020
Manchester City złożył Realowi Madryt ofertę opiewającą się na 60 milionów euro za Achrafa Hakimiego.Sky Italia twierdzi jednak, że Hakimi wolałby trafić do Interu, który również jest zainteresowany jego usługami i oferuje za defensora Królewskich 40 milionów europejskiej waluty. więcej
Arthur jest już w Turynie
28.06.2020
Pomocnik Barcelony - Arthur Melo jest już w Turynie, gdzie dzisiaj przejdzie testy medyczne przed transferem do Juventusu.Arthur wylądował wczoraj na lotnisku Caselle prywatnym samolotem. więcej
Luis Suarez: Jesteśmy źli
28.06.2020
Napastnik Barcelony - Luis Suarez nie ukrywał rozczarowania, po tym jak ekipa Blaugrana we wczorajszym meczu zremisowała z Celtą Vigo.- Jesteśmy źli, nie ma co tego ukrywać. więcej
Oscar Garcia: Mogliśmy wygrać
28.06.2020
- Po przerwie wyglądaliśmy dobrze z piłką przy nodze i mogliśmy zgarnąć komplet punktów. Zagraliśmy dobre spotkanie, szczególnie po przerwie i jestem zadowolony z moich zawodników - przyznał na konferencji prasowej po zremisowanym meczu z Barceloną, trener Celty Vigo - Oscar Garcia. więcej
Quique Setien: Przeważaliśmy w tym meczu
28.06.2020
- Kontrolowaliśmy większość spotkania, jednak nie byliśmy wystarczająco skuteczni. Powinniśmy rozstrzygnąć ten mecz w pierwszej połowie - przyznał trener Barcelony, Quique Setien po zremisowanym meczu z Celtą Vigo. więcej
Iago Aspas: Futbol jest przewrotny
28.06.2020
Zawodnik Celty Vigo - Iago Aspas nie ukrywał zadowolenia po wczorajszym, zremisowanym meczu z Barceloną.- Widziałem dziurę w murze przy Griezmannie i wiedziałem, że muszę w nią uderzyć, by zdobyć bramkę. więcej
Primera Division: Cztery gole w Galicji i remis Barcelony
27.06.2020
FC Barcelona zremisowała na wyjeździe z Celtą Vigo 2:2 w sobotnim meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.Na Estadio Balaidos obie bramki dla gości zdobył Luis Suarez. więcej
Primera Division: Athletic pokonał beniaminka
27.06.2020
Athletic Bilbao pokonał przed własną publicznością RCD Mallorca 3:1 (2:0) w sobotnim meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na San Mames prowadzenie gospodarzom zapewnił po szesnastu minutach gry Raul Garcia, wykorzystując podyktowany rzut karny. więcej