Liga Narodów

Rozlosowano turniej finałowy Ligi Narodów
03.12.2018
W poniedziałek w Dublinie rozlosowano pary półfinałowe Ligi Narodów. W turnieju finałowym w Portugalii zagrają, oprócz gospodarzy, Anglia, Holandia i Szwajcaria. więcej
Koeman: Zagraliśmy bardzo dobrze, ale nie idealnie
17.11.2018
W meczu Ligi Narodów dywizji A Holandia wygrała u siebie z Francją 2:0. Ronald Koeman, selekcjoner "Oranje" podkreśla, że jego zawodnicy spisali się bardzo dobrze, ale mogli zagrać jeszcze lepiej. więcej
Martin O'Neill: Musimy być bardziej kreatywni
17.10.2018
Irlandia przegrała u siebie z Walią 0:1 w meczu grupy 4 Dywizji B Ligi Narodów i jest już niemal pogodzona ze spadkiem. Jej selekcjoner Martin O'Neill przyznał, że jego podopiecznym zabrakło piłkarskiej jakości. więcej
Martin O'Neill: Przebudowa reprezentacji trwa
14.10.2018
Irlandia zremisowała u siebie z Danią 0:0 w meczu grupy 4 Dywizji B Ligi Narodów. Martin O'Neill, selekcjoner gospodarzy, żałował, że jego zespół nie stworzył sobie większej liczby sytuacji podbramkowych w tym spotkaniu. więcej
Liga Narodów: Trzecie zwycięstwo Macedonii
13.10.2018
Macedonia wygrała u siebie z Liechtensteinem 4:1 w sobotnim meczu grupy 4 Dywizji D. Dla gospodarzy było to trzecie kolejne zwycięstwo w tych rozgrywkach. Macedończycy bardzo szybko wyszli na prowadzenie po strzale Aleksandara Trajkovskiego. więcej
Liga Narodów: Holandia rozbiła Niemcy
13.10.2018
Holandia pewnie wygrała u siebie z Niemcami 3:0 w sobotnim meczu grupy 1 Dywizji A Ligi Narodów. Gole dla "Oranje" strzelili Virgil van Dijk oraz Memphis Depay. więcej
Liga Narodów: Norwegia pokonała Słowenię
13.10.2018
Norwegia wygrała u siebie ze Słowenią 1:0 w meczu grupy 3 Dywizji C. Dzięki temu zwycięstwu reprezentacja ze Skandynawii awansowała na drugie miejsce. Gospodarze bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. więcej
Liga Narodów: Remis Łotwy z Kazachstanem
13.10.2018
Łotwa zremisowała u siebie z Kazachstanem 1:1 w sobotnim meczu grupy 1 Dywizji D. Oba gole na stadionie w Rydze zostały strzelone w pierwszej połowie. W 16. więcej
Liga Narodów: Słowacja przegrała z Czechami
13.10.2018
Słowacja przegrała u siebie z Czechami 1:2 w sobotnim meczu grupy 1 Dywizji B Ligi Narodów. Wszystkie gole na stadionie w Trnawie zostały strzelone w drugiej połowie. więcej
O'Neill: Nasze morale cały czas są bardzo wysokie
12.09.2018
Reprezentacja Irlandii zremisowała z Polską 1:1 w meczu towarzyskim rozegranym we Wrocławiu. Martin O'Neill, selekcjoner gości, był zadowolony, że jego podopieczni podnieśli się po wysokiej porażce w Lidze Narodów z Walią 1:4. więcej
Kane: Powinniśmy zremisować z Hiszpanią
09.09.2018
W meczu Ligi Narodów Anglia przegrała u siebie z Hiszpanią 1:2. Harry Kane, napastnik gospodarzy przyznaje, że spotkanie powinno zakończyć się remisem.- Zasłużyliśmy przynajmniej na remis. więcej
Luis Enrique: Wygrana z Anglią to wspaniały wynik
09.09.2018
W Lidze Narodów Hiszpania pokonała na wyjeździe Anglię 2:1. Trener gości Luis Enrique przyznaje, że jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy zrealizowali założenia taktyczne. więcej