14.10.2019
Schalke 04 Gelsenkirchen poinformowało oficjalnie o rozwiązaniu umowy z trenerem Domenico Tedesco. Szkoleniowiec obejmie Spartaka Moskwa, z którym związał się do 2021 roku. więcej
El. ME: Rosja rozbiła Cypr i awansowała na Euro 2020
13.10.2019
Cypr uległ u siebie Rosji aż 0:5 (0:2) w niedzielnym meczu ósmej kolejki grupy I eliminacji Euro 2020.Na Neo GSP Stadium w Nikozji gole dla gości w pierwszej połowie strzelili Denis Czeryszew i Magomed Ozdojew. więcej
El. Euro U21: Polacy zremisowali z Rosją
11.10.2019
Młodzieżowa reprezentacja Polski zremisowała na wyjeździe z Rosją 2:2 (2:1) w meczu eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Euro do lat 21.Polacy prowadzili na stadionie w Jekaterynburgu od 10. więcej
Szymański: Na radość przyjdzie jeszcze czas
11.10.2019
Sebastian Szymański zaliczył asystę przy pierwszym golu Roberta Lewandowskiego w Rydze, gdzie reprezentacja Polski rozbiła Łotwę 3:0 w meczu siódmej kolejki eliminacji Euro 2020. więcej
El. ME: Chorwacja rozbiła Węgry, remis Walii na Słowacji
10.10.2019
Chorwacja rozbiła u siebie Węgry 3:0 (3:0) w najciekawiej zapowiadającym się meczu siódmej kolejki grupy E eliminacji Euro 2020.Prowadzenie wicemistrzom świata w Splicie zapewnił już po pięciu minutach gry Luka Modrić, wykorzystując sytuację sam na sam. więcej
Nowikow zastąpił Chochłowa w roli trenera Dynama Moskwa
08.10.2019
Kiryłł Nowikow zastąpił Dmitrija Chochłowa w roli szkoleniowca Dynama Moskwa - poinformował rosyjski klub na swojej oficjalnej stronie. Stołeczna drużyna, w której występuje Sebastian Szymański, wygrała tylko dwa z dwunastu dotychczasowych ligowych spotkań i doznała sześciu porażek. więcej
Arsenal FC włączył się do wyścigu po Aleksandra Sobolewa
08.10.2019
Aleksandr Sobolew znajduje się na celowniku kilku czołowych europejskich klubów. Do walki o napastnika Krylji Sowietow Samara włączył się Arsenal FC - donosi "The Sun". więcej
Priemjer Liga: Zwycięstwo Lokomotiwu, grał Maciej Rybus
06.10.2019
Lokomotiw Moskwa pokonał u siebie Arsienał Tuła 2:1 w niedzielnym meczu 12. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Cale spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Maciej Rybus. więcej
Priemjer Liga: Porażka Urału z Zenitem. Grał Rafał Augustyniak
06.10.2019
Urał Jekaterynburg przegrał u siebie z Zenitem Sankt Petersburg 1:3 w pierwszym niedzielnym meczu 12. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Rafał AugustyniakGoście objęli prowadzenie w trzeciej minucie po strzale Branislava Ivanovicia. więcej
Priemjer Liga: Porażka Dynama, cały mecz Sebastiana Szymańskiego
05.10.2019
FK Orenburg pokonał u siebie Dynamo Moskwa 2:0 w sobotnim meczu 11. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Sebastian Szymański. więcej
Priemjer Liga: Achmat pokonał na wyjeździe FK Ufa. Michalak i Szymański wśród rezerwowych
05.10.2019
FK Ufa przegrał u siebie z Achmatem Grozny 0:1 pierwszym sobotnim meczu 12. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Damian Szymański oraz Konrad Michalak całe spotkanie spędzili wśród rezerwowych gości. więcej
Liga Europy: Remis Dynama Kijów, grał Tomasz Kędziora
03.10.2019
Dynamo Kijów zremisowało na wyjeździe z FC Lugano 0:0 w spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy. Na Kybunpark w gościnnym Sankt Gallen w podstawowym składzie wicemistrzów Ukrainy wybiegł na murawę Tomasz Kędziora. więcej