Marcin Brosz

Brosz: Chcieliśmy wygrać mecz w pierwszej połowie
28.06.2020
- Naszym pomysłem było narzucenie tempa w pierwszej połowie. Chcieliśmy stwarzać sytuacje, które mieliśmy, natomiast zdawaliśmy sobie sprawę, że kluczem jest nie tylko ich stwarzanie, ale i wykorzystywanie. więcej
Brosz: Wiele pracy przed nami
24.06.2020
- To co nas cieszy, to to, że stwarzaliśmy sytuacje. Mogliśmy je lepiej rozgrywać. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przed nami, ale dobrze, że je stwarzamy. więcej
Brosz: Były momenty kiedy powinniśmy zagrać lepiej
20.06.2020
Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze po wygranej z Koroną Kielce (3:2) przyznał, że jego drużynie pomogło wsparcie kibiców, którzy wrócili na trybuny.- Myślę, że od pierwszej do ostatniej minuty oglądaliśmy niezwykle emocjonujące spotkanie. więcej
Brosz: Cały czas zbieramy informacje o zawodnikach
07.05.2020
Trener Górnika Zabrze - Marcin Brosz na specjalnie zwołanej konferencji prasowej wypowiedział się na temat przygotowań Górników do wznowienia rozgrywek Ekstraklasy. więcej
Brosz: Dawaliśmy szanse Lechowi
03.03.2020
- Przez to, że nie finalizowaliśmy sowich okazji w pierwszej połowie dawaliśmy szanse Lechowi - powiedział Marcin Brosz podczas konferencji prasowej. Górnik Zabrze przegrał na wyjeździe z Lechem Poznań 1:4 (1:2) w meczu 25. więcej
Brosz: To nie była piłka, którą chcieliśmy pokazać
22.02.2020
Górniki Zabrze przegrał na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:2 w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener drużyny z Roosevelta, nie był zadowolony z tego, jak jego podopieczni grali w pierwszej połowie. więcej
Brosz: Mamy szansę na rehabilitację
13.02.2020
Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze powiedział przed meczem z Arką Gdynia, że dla jego zespołu będzie to okazja, by zrehabilitować się za spotkanie z Koroną Kielce. więcej
Brosz: Przed nami dwa bardzo ważne mecze
08.02.2020
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz przed rozpoczęciem rundy wiosennej zwrócił uwagę, że jego zespół dwa pierwsze spotkania zagra z bezpośrednimi rywalami w tabeli. więcej
Brosz: Chcieliśmy pokazać trochę inną twarz Górnika
22.12.2019
Górnik Zabrze pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 3:0 i zakończył występy w tym roku w PKO Ekstraklasie przed własną publicznością drugim zwycięstwem z rzędu. więcej
Brosz: Od 70. minuty straciliśmy kontrolę
14.12.2019
Górnik Zabrze przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:2 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, powiedział, że jego zespół stracił kontrolę w drugiej połowie spotkania. więcej
Brosz: Wejście Łukasza Wolsztyńskiego dało nam to, czego oczekujemy
07.12.2019
Górnik Zabrze pokonał u siebie Wisłę Kraków 4:2 i przerwał serię 11 meczów bez zwycięstwa w PKO Ekstraklasie. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, był zadowolony, że jego podopieczni do samego końca walczyli o punkty i kolejne bramki. więcej
Brosz: Przegrywaliśmy kluczowe pojedynki jeden na jeden
29.11.2019
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz po przegranej z Zagłębiem Lubin (0:2) przyznał, że miał inne oczekiwania przed tym spotkaniem. Jego podopieczni oddali tylko jeden strzał. więcej