Brosz: Cały czas zbieramy informacje o zawodnikach
07.05.2020
Trener Górnika Zabrze - Marcin Brosz na specjalnie zwołanej konferencji prasowej wypowiedział się na temat przygotowań Górników do wznowienia rozgrywek Ekstraklasy. więcej
Brosz: Dawaliśmy szanse Lechowi
03.03.2020
- Przez to, że nie finalizowaliśmy sowich okazji w pierwszej połowie dawaliśmy szanse Lechowi - powiedział Marcin Brosz podczas konferencji prasowej. Górnik Zabrze przegrał na wyjeździe z Lechem Poznań 1:4 (1:2) w meczu 25. więcej
Brosz: To nie była piłka, którą chcieliśmy pokazać
22.02.2020
Górniki Zabrze przegrał na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:2 w piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener drużyny z Roosevelta, nie był zadowolony z tego, jak jego podopieczni grali w pierwszej połowie. więcej
Brosz: Mamy szansę na rehabilitację
13.02.2020
Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze powiedział przed meczem z Arką Gdynia, że dla jego zespołu będzie to okazja, by zrehabilitować się za spotkanie z Koroną Kielce. więcej
Brosz: Przed nami dwa bardzo ważne mecze
08.02.2020
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz przed rozpoczęciem rundy wiosennej zwrócił uwagę, że jego zespół dwa pierwsze spotkania zagra z bezpośrednimi rywalami w tabeli. więcej
Brosz: Chcieliśmy pokazać trochę inną twarz Górnika
22.12.2019
Górnik Zabrze pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 3:0 i zakończył występy w tym roku w PKO Ekstraklasie przed własną publicznością drugim zwycięstwem z rzędu. więcej
Brosz: Od 70. minuty straciliśmy kontrolę
14.12.2019
Górnik Zabrze przegrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 1:2 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, powiedział, że jego zespół stracił kontrolę w drugiej połowie spotkania. więcej
Brosz: Wejście Łukasza Wolsztyńskiego dało nam to, czego oczekujemy
07.12.2019
Górnik Zabrze pokonał u siebie Wisłę Kraków 4:2 i przerwał serię 11 meczów bez zwycięstwa w PKO Ekstraklasie. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, był zadowolony, że jego podopieczni do samego końca walczyli o punkty i kolejne bramki. więcej
Brosz: Przegrywaliśmy kluczowe pojedynki jeden na jeden
29.11.2019
Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz po przegranej z Zagłębiem Lubin (0:2) przyznał, że miał inne oczekiwania przed tym spotkaniem. Jego podopieczni oddali tylko jeden strzał. więcej
Brosz: Po takim meczu trudno powiedzieć coś dobrego
30.10.2019
Górnik Zabrze pożegnał się z Pucharem Polski już w 1/16 finału. Drużyna z Roosevelta przegrała we wtorek na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 0:2. - Po takim meczu trudno powiedzieć coś dobrego. więcej
Brosz: Interwencje Martina Chudego dały nam szansę na odrobienie strat
27.10.2019
Górnik Zabrze zremisował na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Trener Marcin Brosz po spotkaniu pochwalił bramkarza Marcina Chudego za kilka bardzo dobrych interwencji. więcej
Brosz: Stwarzaliśmy sytuacje, ale słabo też broniliśmy
29.09.2019
Górnik Zabrze przegrał u siebie z Lechem Poznań 1:3 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Marcin Brosz, trener gospodarzy żałował przede wszystkim zmarnowanych sytuacji w ofensywie, ale także nie był zadowolony z postawy w obronie swoich podopiecznych. więcej