Marcin Gortat

NBA: Los Angeles Lakers rozważają zakontraktowanie Marcina Gortata
21.08.2019
Los Angeles Lakers szukają centra, który wypełniłby lukę po kontuzjowanym DeMarcusie Cousinsie. Adrian Wojnarowski, dziennikarz "ESPN", donosi, że Jeziorowcy rozważają zatrudnienie jednego z czterech zawodników, a wśród nich znajduje się Marcin Gortat. więcej
NBA: Marcin Gortat odchodzi z Los Angeles Clippers
07.02.2019
Marcin Gortat odchodzi z Los Angeles Clippers - taką informację przekazał na Twitterze Shams Charania, który jest bardzo dobrze poinformowany w środowisku NBA. więcej
NBA: Clippers bez Gortata przegrali w Toronto
04.02.2019
Toronto Raptors pokonali u siebie Los Angeles Clippers 121:103 w niedzielnym meczu ligi NBA. Po raz kolejny w drużynie z Kalifornii nie pojawił się na parkiecie Marcin Gortat. więcej
NBA: Clippers przegrali z Hawks. 10 punktów Marcina Gortata
29.01.2019
Los Angeles Clippers przegrali u siebie z Atlanta Hawks 118:123 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Marcin Gortat przebywał na parkiecie przez 15 minut, zdobył w tym czasie dla gospodarzy 10 punktów (5/6 z gry), zanotował pięć zbiórek i miał jedną asystę. więcej
NBA: Clippers pewnie pokonali Kings. Cztery punkty i siedem zbiórek Gortata
28.01.2019
Los Angeles Clippers wygrali u siebie z Sacramento Kings 122:108 w niedzielnym meczu ligi NBA. Marcin Gortat zdobył dla gospodarzy cztery punkty i miał siedem zbiórek. więcej
NBA: Wyjątkowy mecz Lou Williamsa. Clippers wygrali w Chicago
26.01.2019
Los Angeles Clippers pokonali na wyjeździe Chicago Bulls 106:101 w piątkowym meczu ligi NBA. Było to spotkanie, którego z pewnością nie zapomni doświadczony Lou Williams. więcej
NBA: Zwycięstwo Clippers w Miami. Dobry mecz Gortata
24.01.2019
Los Angeles Clippers wygrali na wyjeździe z Miami Heat 111:99 w środowym meczu ligi NBA. Dobre spotkanie rozegrał Marcin Gortat. Polak przebywał na parkiecie przez 22 minuty, zdobył w tym czasie 10 punktów i zebrał osiem piłek na tablicach. więcej
NBA: Jazz pokonali Clippers i przedłużyli zwycięską serię
17.01.2019
Los Angeles Clippers przegrali u siebie z Utah Jazz 109:129 w środowym meczu ligi NBA. Dla gości było to piąte zwycięstwo z rzędu.Donavan Mitchell, który na Zachodzie został wybrany zawodnikiem tygodnia, rozegrał kolejne świetne spotkanie, zdobywając 28 punktów. więcej
NBA: Clippers przegrali z Pelicans. Wielki Anthony Davis
15.01.2019
Los Angeles Clippers przegrali u siebie z New Orleans Pelicans 117:121 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Marcin Gortat przebywał na parkiecie 14 minut i zdobył w tym czasie siedem punktów oraz zanotował sześć zbiórek i jeden blok. więcej
NBA: Clippers pewnie wygrali z Hornets
09.01.2019
Los Angeles Clippers pokonali u siebie z Charlotte Hornets 128:109 we wtorkowym meczu ligi NBA. Marcin Gortat przebywał na parkiecie przez 13 minut, zdobył cztery punkty, miał sześć zbiórek i dwa bloki. więcej
Dobry mecz Gortata podczas "Polskiej Nocy" w NBA
07.01.2019
Marcin Gortat zdobył osiem punktów, miał 10 zbiórek i sześć asyst. Udanie uczcił w ten sposób "Polską Noc" w NBA, a jego Los Angeles Clippers pokonali w niedzielę Orlando Magic 106:96. więcej
NBA: Świetny mecz Marcina Gortata i kolejne zwycięstwo Clippers z Suns
05.01.2019
Marcin Gortat rozegrał swój najlepszy mecz w tym sezonie NBA. Jego Los Angeles Clippers pokonali w piątek na wyjeździe Phoenix Suns 121:111.W pierwszych 36 spotkaniach tego sezonu Gortat nie zagrał w czwartej kwarcie. więcej