MLS

MLS: Gole Frankowskiego i Przybyłki
15.09.2019
Chicago Fire pokonało u siebie FC Dallas 4:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Jednego z goli strzelił Przemysław Frankowski. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. więcej
Luis Suarez może zimą trafić do MLS
12.09.2019
Luis Suarez może w styczniu trafić do amerykańskiej Major League Soccer. Do nowego klubu, którego właścicielem jest David Beckham, może trafić Luis Suarez - donosi "Mundo Deportivo". więcej
Messi rozważa grę w MLS
10.09.2019
Według "Mundo Deportivo" Leo Messi rozważa poważnie przenosiny do Major League Soccer. Argentyńczyk najwcześniej trafiłby do MLS w 2021 roku.Napastnik FC Barcelony ma w umowie zapis, że za dwa lata będzie mógł opuścić ekipę mistrza Hiszpanii. więcej
MLS: Zwycięstwo Minnesoty United w Los Angeles
02.09.2019
W niedzielę w amerykańskiej Major League Soccer spotkały się dwie czołowe drużyny Konferencji Zachodniej. Los Angeles FC przegrał u siebie z Minnesotą United 0:2. więcej
MLS: Gole Kacpra Przybyłki i Przemysława Frankowskiego
01.09.2019
Philadelphia Union pokonała u siebie Atlantę United 3:1 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Jednego z goli dla gospodarzy strzelił Kacper Przybyłko. więcej
MLS: Sześć goli w derbach Los Angeles
26.08.2019
Sześć goli zobaczyli kibice w niedzielnych derbach Los Angeles w amerykańskiej Major League Soccer. Los Angeles FC zremisował u siebie z Galaxy 3:3. Szalone było pierwsze 16 minut na Banc of California Stadium, kiedy padły cztery bramki. więcej
MLS: Zwycięstwo Philadelphia Union. Gol i dwie asysty Kacpra Przybyłki
25.08.2019
Philadelphia Union pokonała u siebie DC United 3:1 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Kacper Przybyłko, dla którego było to 12. więcej
MLS: Czwarte z rzędu zwycięstwo Atlanty United
24.08.2019
Atlanta United pokonała na wyjeździe Orlando City 1:0 w piątkowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości to czwarta wygrana z rzędu. Kibice na Orlando City Stadium na gola musieli poczekać do drugiej połowy. więcej
MLS: Atlanta United wygrała w Portland
19.08.2019
Atlanta United pokonała na wyjeździe Portland Timbers 2:0 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gości była to trzecia wygrana z rzędu. więcej
MLS: Wygrana Philadelphia Union, Przybyłko z golem
12.08.2019
Philadelphia Union wygrała u siebie z Houston Dynamo 2:1 (1:1) w meczu Major League Soccer, rozegranym z niedzieli na poniedziałek. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kacper Przybyłko. więcej
MLS: Chicago Fire lepsze od Montreal Impact, grał Frankowski
11.08.2019
Zawodnicy Chicago Fire pokonali u siebie Montreal Impact 3:2 (2:1) w niedzielnym meczu 26. kolejki amerykańskiej ligi MLS, rozegranym w ramach Konferencji Wschodniej. więcej
MLS: Zwycięstwo Chicago Fire, zagrał Przemysław Frankowski
04.08.2019
Chicago Fire pokonało na wyjeździe Houston Dynamo 1:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Od 58. minuty w zespole gości grał Przemysław Frankowski. więcej