Odra Opole

Wisła Płock pokonała w meczu kontrolnym Odrę Opole
13.07.2019
Wisła Płock wygrała z Odrą Opole 1:0 w sobotnim meczu towarzyskim. Spotkanie zostało rozegrane w Szamotułach. Zespół z Fortuna 1. Ligi od 59. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. więcej
Adamec wypożyczony z Jagiellonii do Odry Opole
02.07.2019
Odra Opole potwierdziła, że od nowego sezonu zawodnikiem tego klubu będzie Martin Adamec. Zawodnik został wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok.Słowak jest środkowym pomocnikiem. więcej
Sparing: Remis Wisły Kraków z Odrą Opole
21.03.2019
Odra Opole zremisowała w meczu sparingowym z Wisłą Kraków 1:1. "Biała Gwiazda" testowała bramkarza Tobiasza Weinzettela.Golkiper jest byłym zawodnikiem Odry Opole i to w spotkaniu kontrolnym z tym zespołem otrzymał szanse, by zaprezentować swoje umiejętności sztabowi krakowskiego zespołu. więcej
Puchar Polski: Jagiellonia wyeliminowała Odrę po golach Klimali
12.03.2019
Jagiellonia Białystok wygrała z Odrą Opole 2:0 w meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Zespół z LOTTO Ekstraklasy awansował do półfinału.Dla białostoczan spotkanie z pierwszoligowcem było o tyle istotne, że Jagiellonia w ostatnim czasie w lidze radziła sobie słabo. więcej
Urynowicz wypożyczony do Odry Opole
08.02.2019
Marcin Urynowicz został wypożyczony z Górnika Zabrze do Odry Opole. W Fortuna 1. lidze będzie grać co najmniej do końca sezonu.Odra Opole pozyskała napastnika na pół roku, ale w umowie zawarto zapis, że pierwszoligowy klub ma opcję pierwokupu. więcej
Dawid Błanik wypożyczony z Pogoni do Odry Opole
16.01.2019
21-letni pomocnik Pogoni Szczecin Dawid Błanik został do końca sezonu wypożyczony do Odry Opole - poinformował pierwszoligowy klub.Dawid Błanik do zespołu "Portowców" trafił przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. więcej
Puchar Polski: Wysokie zwycięstwo i awans Odry Opole
25.09.2018
Odra Opole pokonała na wyjeździe Ruch Chorzów 5:1 (2:1) w meczu 1/32 finału Pucharu Polski i awansowała do kolejnej rundy. Dla pierwszoligowego zespołu dwa gole strzelił Szymon Skrzypczak. więcej
Lech pokonał w sparingu Odrę Opole
07.09.2018
W meczu sparingowym rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim Lech Poznań pokonał Odrę Opole 4:1. Oba zespoły wykorzystując przerwę na mecze reprezentacji rozegrały mecz kontrolny. więcej
Fortuna 1. liga: Odra i Wigry podzieliły się punktami
03.08.2018
W meczu 3. kolejki Fortuna 1. ligi Odra Opole zremisowała na własnym boisku z Wigrami Suwałki 2:2. Oba zespoły w tym sezonie jeszcze nie przegrały.Odra i Wigry do spotkania otwierającego trzecią serię spotkań Fortuna 1. więcej
Michał Szromnik w Odrze Opole
22.06.2018
Michał Szrmonik został nowym zawodnikiem Odry Opole - poinformował pierwszoligowy klub na stronie internetowej. Golkiper podpisał roczny kontrakt.25- letni Michał Szromnik. więcej
David Ledecky wypożyczony do Odry Opole
28.02.2018
David Ledecky został wypożyczony z Górnika Zabrze do Odry Opole. Napastnik będzie występował w drużynie z Nice 1. Ligi do końca sezonu - poinformował klub z Roosevelta na swojej oficjalnej stronie internetowej. więcej
Remis Zagłębia Lubin w towarzyskim spotkaniu z Odrą Opole
08.07.2017
Zagłębie Lubin zremisowało u siebie z Odrą Opole 1:1 w sobotnim meczu towarzyskim. W 17. minucie wynik otworzyła drużyna, która w poprzednim sezonie wywalczyła awans na zaplecze Ekstraklasy. więcej