PEC Zwolle

Eredivisie: AZ Alkmaar coraz bliżej lidera
07.12.2019
AZ Alkmaar pokonało na wyjeździe PEC Zwolle 3:0 (2:0) w sobotnim meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Pierwszego gola w tym spotkaniu w 16. minucie strzelił Myron Boadu, który po podaniu Oussamy Idrissiego, uderzeniem z pierwszej piłki trafił do siatki. więcej
Eredivisie: Ajax wygrał z PEC Zwolle i powiększył przewagę nad rywalami
01.11.2019
Ajax Amsterdam pokonał na wyjeździe PEC Zwolle 4:2 (3:1) w meczu 12. kolejki Eredivisie. To dziesiąte zwycięstwo lidera holenderskiej ekstraklasy.Goście już po 20 minutach prowadzili 3:0. więcej
Liverpool FC pozyskał Seppa van den Berga
27.06.2019
Liverpool FC ma nowego obrońcę. "The Reds" pozyskali Seppa van den Berga z PEC Zwolle - poinformował klub z Anfield na swojej oficjalnej stronie internetowej. więcej
Eredivisie: PEC Zwolle wygrało z Excelsiorem
17.03.2019
PEC Zwolle wygrało na wyjeździe z SBV Excelsior 2:0 w meczu 26. kolejki Eredvisie. Goście zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnich minutach.Na Stadion Woudestein PEC Zwolle pierwszego gola strzeliło dopiero w 82. więcej
Eredivisie: Pewne zwycięstwo FC Utrecht
19.08.2018
Zawodnicy FC Utrecht pokonali przed własną publicznością PEC Zwolle 2:0 (2:0) w meczu 2. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Pierwszego gola na Stadion Galgenwaard strzelił Joris van Overeem. więcej
Eredivisie: Remis w Zwolle, grał Parzyszek
04.03.2018
PEC Zwolle na własnym stadionie zremisowało z VVV Venlo 1:1 w niedzielnym meczu 26. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił w 68. więcej
Eredivisie: PEC Zwolle przerwało dobrą passę, Parzyszek na ławce
22.12.2017
Piłkarze PEC Zwolle przegrali na wyjeździe z HFC ADO Den Haag 0:4 (0:2) w piątkowym meczu 18. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Na Cars Jeans Stadion bramki dla gospodarzy starcia strzelało dwóch piłkarzy - Erik Falkenburg oraz Bjorn Mars Johnsen. więcej
Eredivisie: Wyjazdowe zwycięstwo PEC Zwolle
09.12.2017
PEC Zwolle wygrał na wyjeździe z SBV Excelsior 2:1 w sobotnim meczu 15. kolejki holenderskiej Eredivisie. Piotr Parzyszek całe spotkanie spędził wśród rezerwowych gości. więcej
Eredivisie: PEC Zwolle zremisował z FC Utrecht
01.12.2017
PEC Zwolle zremisował u siebie z FC Utrecht 1:1 w piątkowym meczu 14. kolejki holenderskiej Eredivisie. Piotr Parzyszek całe spotkanie spędził wśród rezerwowych gospodarzy. więcej
Eredivisie: Zwycięstwo PEC Zwolle, gol Parzyszka
28.10.2017
PEC Zwolle pokonało przed własną publicznością HFC ADO Den Haag 2:0 w meczu 10. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Na IJsseldelta Stadion pierwszego gola strzelił Piotr Parzyszek. więcej
Eredivisie: Zwycięstwo Ajaksu Amsterdam
15.01.2017
Ajax Amsterdam pokonał PEC Zwolle 3:1 w 18. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Z drużyną Petera Bosza Legia Warszawa zmierzy się w 1/16 finału Ligi Europy. Na IJsseldeltastadion gole dla Ajaksu strzelali kolejno Lasse Schoene w 54. więcej
Eredivisie: Pewne zwycięstwo Feyenoordu Rotterdam
20.11.2016
Feyenoord Rotterdam pokonał PEC Zwolle 3:0 w ostatnim meczu 13. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Podopieczni Giovanniego van Bronckhorsta dzięki wygranej utrzymali pierwsze miejsce w tabeli. więcej