Phoenix Suns

NBA: Nuggets wygrali siódmy mecz z rzędu
24.12.2019
Denver Nuggets pokonali na wyjeździe Phoenix Suns 113:111 w poniedziałkowym meczu NBA. Dla drużyny z Kolorado to siódma wygrana z rzędu. Zespoły przystępowały do tego spotkania w zupełnie odmiennych nastrojach. więcej
NBA: Harden i Westbrook poprowadzili Rockets do zwycięstwa w Phoenix
22.12.2019
Houston Rockets wygrali 20 mecz w tym sezonie NBA. W sobotę pokonali na wyjeździe Phoenix Suns 139:125. Każda kwarta tego spotkania była wyrównana, jednak zawsze trochę lepsi byli koszykarze Rakiet, którzy z każdą upływającą minutą budowali swoją przewagę. więcej
NBA: Spurs pokonali po dogrywce Suns
15.12.2019
San Antonio Spurs pokonali po dogrywce Phoenix Suns 121:119. Zwycięstwo drużynie z Teksasu zapewnił Patty Mills. Rozgrywający Ostróg trafił rzut z wyskoku z wysokości linii rzutów wolnych na 0,3 sekundy przed końcem. więcej
NBA: Boston Celtics szybko podnieśli się po porażce i wygrali w Phoenix
19.11.2019
Boston Celtics wygrali 11 mecz w tym sezonie NBA. W poniedziałkowym spotkaniu pokonali na wyjeździe Phoenix Suns 99:85. Celtowie ostatnio przegrali na wyjeździe z Sacramento Kings. więcej
NBA: Lakers wygrali na wyjeździe z Suns
13.11.2019
Los Angeles Lakers wygrali ósmy mecz w tym sezonie ligi NBA. Drużyna z Kalifornii pokonała we wtorek na wyjeździe Phoenix Suns 123:115. Spotkanie było wyrównane i rozstrzygnęło się w samej końcówce. więcej
Monty Williams oficjalnie trenerem Phoenix Suns
04.05.2019
Phoenix Suns w przyszłym sezonie będą prowadzeni przez nowego trenera. Klub z Arizony poinformował oficjalnie, że szkoleniowcem zespołu został Monty Williams. więcej
NBA: Jazz pokonali Suns. 59 punktów Devina Bookera
26.03.2019
Utah Jazz wygrali u siebie z Phoenix Suns 125:92 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Salt Lake City awansowała na piąte miejsce w Konferencji Zachodniej. więcej
NBA: Świetny mecz Marcina Gortata i kolejne zwycięstwo Clippers z Suns
05.01.2019
Marcin Gortat rozegrał swój najlepszy mecz w tym sezonie NBA. Jego Los Angeles Clippers pokonali w piątek na wyjeździe Phoenix Suns 121:111.W pierwszych 36 spotkaniach tego sezonu Gortat nie zagrał w czwartej kwarcie. więcej
NBA: Clippers wygrali po dogrywce w Phoenix. Gortat znów poza rotacją
11.12.2018
Phoenix Suns przegrali u siebie po dogrywce z Los Angeles Clippers 119:123 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. W zespole gości nie pojawił się na parkiecie Marcin Gortat, który ponownie znalazł się poza rotacją. więcej
NBA: Pewne zwycięstwo Clippers. Gortat znów poza rotacją
29.11.2018
Los Angeles Clippers wygrali u siebie z Phoenix Suns 115:99 w środowym meczu ligi NBA. Na parkiecie nie pojawił się w drużynie gospodarzy Marcin Gortat, którego w wyjściowej piątce zastąpił Boban Marjanović. więcej
NBA: Pierwsze zwycięstwo Los Angeles Lakers
25.10.2018
Osłabieni Los Angeles Lakers wygrali swój pierwszy mecz w obecnym sezonie NBA. Jeziorowcy pokonali w środę na wyjeździe Phoenix Suns 131:113. Goście zagrali kolejne spotkanie bez zawieszonych Rajona Rondo i Brandona Ingrama. więcej
NBA: Westbrook poprowadził Thunder do zwycięstwa z Suns
03.03.2018
Oklahoma City Thunder pokonali na wyjeździe Phoenix Suns 124:116 w piątkowym meczu NBA. Świetne spotkanie rozegrał Russell Westbrook, który zdobył dla gości 43 punkty. więcej