Piast Gliwice

Sokołowski: Czujemy niedosyt
28.06.2020
- Czujemy spory niedosyt, ale biorąc pod uwagę przebieg całego meczu ten punkt trzeba szanować, bo przez większą część drugiej połowy graliśmy w dziesięciu - przyznał Patryk Sokołowski po zremisowanym meczu z Legią Warszawa. więcej
PKO Ekstraklasa: Lechia lepsza od Piasta
24.06.2020
Lechia Gdańsk wygrała u siebie z Piastem Gliwice 1:0 (0:0) w meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy. Dla gospodarzy to drugie zwycięstwo z rzędu, a dla mistrzów Polski druga kolejna przegrana. więcej
Plach: Z Lechem musimy zagrać na najwyższym poziomie
20.06.2020
Frantisek Plach, bramkarz Piasta Gliwice przed meczem Lechem Poznań docenia siłę i dobrą formę rywala. Zwraca jednak uwagę, że mistrzowie Polski muszą skupić się przede wszystkim na sobie. więcej
Fornalik: Koncentrujemy się tylko na Lechu
18.06.2020
Trener Piasta Gliwice - Waldemar Fornalik na konferencji prasowej przed meczem z Lechem Poznań przyznał, że jego drużyna koncentruje się tylko i wyłącznie na najbliższym spotkaniu. więcej
Fornalik: W każdym meczu chcemy grać o zwycięstwo
12.06.2020
- Przed nami oprócz meczu z Jagiellonią jest do rozegrania runda finałowa. Ważne jest, że zajmujemy to drugie miejsce, ale nie popadamy w zadowolenie, bo w każdym meczu chcemy grać o pełną pulę - zaznaczył trener Waldemar Fornalik przed ostatnim meczem rundy zasadniczej przeciwko Jagiellonii Białystok. więcej
Fornalik: Oprócz Badii wszyscy są gotowi do gry
03.06.2020
W najblizszy piatek Piast Gliwice zmierzy sie z Korona Kielce w ramach 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Zespoł z Gliwic na inauguracje nie miał problemow z rozprawieniem sie z Wisła Krakow i wygrał 4-0, z kolei "Koroniarze" pewnie, bo 4-1 ograli inna Wisłe, z Płocka. więcej
Hebert: Mile wspominam pobyt w Piaście
29.05.2020
Wisła Kraków już jutro zmierzy się z Piastem Gliwice. Spotkanie z Piastem będzie wyjątkowe szczególnie dla defensora Białej Gwiazdy, Heberta, który w przeszłości występował w klubie z Gliwic. więcej
Jorge Felix: Marzymy o powtórce sprzed roku
20.05.2020
Zawodnik Piasta Gliwice - Jorge Felix przyznał, że marzy o powtórce z ubiegłego roku i obronie mistrzostwa przez zawodników gliwickiego klubu.- Osiem punktów to sporo, ale w futbolu nie takie straty odrabiano. więcej
Piast wyjechał na zgrupowanie
11.05.2020
Ekipa Piasta Gliwice wyjechała dzisiaj na zgrupowanie do Arłamowa - poinformowała oficjalna strona internetowa gliwickiego klubu.Zgrupowanie potrwa do 16 maja. więcej
Vida cieszy się z powrotu do treningów
08.05.2020
Skrzydłowy Piasta Gliwice - Kristopher Vida przyznał, że cieszy się z powrotu do treningów po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.- To trudna sytuacja, bo ta przerwa była długa, ale zrobimy wszystko, aby jak najszybciej wrócić do optymalnej formy. więcej
Piast wprowadza obniżki pensji
21.04.2020
Piast Gliwice porozumiał się ze swoimi zawodnikami i sztabem szkoleniowym w sprawie obniżki wynagrodzeń spowodowanej pandemią koronawirusa.Obniżki wynagrodzeń wynoszą 50% przewidzianych pensji od marca do czerwca. więcej
Trener motoryczny mistrzów Polski: Nikt nie był na to przygotowany
23.03.2020
Tomasz Stranc, trener motoryczny mistrzów Polski przyznał w rozmowie z oficjalną stroną internetową Piasta Gliwice, że sytuacja z pandemią koronawirusa i przerwa w rozgrywkach zaskoczyły wszystkich. więcej