Premier League

Premier League: Porażka "Świętych" z "Wisienkami". Grał Jan Bednarek
20.09.2019
Southampton FC przegrał u siebie z AFC Bournemouth 1:3 w piątkowym meczu 6. kolejki angielskiej Premier League. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Jan Bednarek. więcej
Letnie okno transferowe w Premier League może zostać wydłużone
12.09.2019
Wydłużenie letniego okna transferowego ma być jednym z tematów podczas spotkania klubów Premier League - poinformowało "Sky Sports". Oprócz tego przedstawiciele zespołów z angielskiej ektraklasy poruszą kwestię systemu VAR. więcej
Premier League: Derby północnego Londynu na remis
01.09.2019
Arsenal FC zremisował u siebie z Tottenhamem Hotspur 2:2 (1:2) w meczu 4. kolejki Premier League.W pierwszej połowie piłkarze Tottenhamu dwukrotnie wykorzystali błędy rywali w obronie. więcej
Premier League: Pięć goli na Goodison Park i wygrana Evertonu
01.09.2019
Everton FC wygrał u siebie z Wolverhampton Wanderers 3:2 (2:1) w meczu 4. kolejki Premier League. "Wilki" pozostają w tym sezonie jeszcze bez zwycięstwa.Bohaterem gospodarzy był Richarlison, który strzelił dwa gole. więcej
Kluby Premier League będą rozmawiać na temat daty zamknięcia letniego okienka transferowego
27.08.2019
Kluby Premier League będą dyskutowały na temat tego, czy zmienić datę zamknięcia kolejnego letniego okienka transferowego, czy też pozostawić ją bez zmian. więcej
Premier League: Remis Manchesteru United z Wolverhampton
19.08.2019
Wolverhampton Wanderers zremisowało u siebie z Manchesterem United 1:1 (0:1) w jedynym poniedziałkowym meczu 2. kolejki Premier League.Przed przerwą jedynego gola na Molineux Stadium strzelił w 27. więcej
Premier League: Manchester United rozbił Chelsea FC
11.08.2019
Manchester United wygrał na własnym boisku z Chelsea FC 4:0 (1:0) w inauguracyjnej kolejce Premier League.Do przerwy na Old Trafford gospodarze strzelili jednego gola. więcej
Premier League: Arsenal wygrał na St. James Park
11.08.2019
Arsenal FC pokonał na wyjeździe Newcastle United 1:0 (0:0) w meczu inauguracyjnej kolejce Premier League. Zwycięskiego gola strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. więcej
Premier League: Porażka Southampton z Burnley, występ Bednarka
10.08.2019
Burnley FC wygrało u siebie z Southampton FC 3:0 (0:0) w meczu 1. kolejki Premier League. W barwach gości całe spotkanie rozegrał Jan Bednarek.Zwycięstwo ekipie "The Clarets" zapewnili Ashley Barnes i Johann Gudmundsson. więcej
Premier League: Fabiański wpuścił pięć goli z "The Citizens"
10.08.2019
Manchester City wygrał na wyjeździe z West Ham United 5:0 (1:0) w pierwszym sobotnim meczu inauguracyjnej kolejki Premier League. W zespole "Młotów" całe spotkanie rozegrał Łukasz Fabiański. więcej
Premier League Asia Trophy: Newcastle wygrało z "Młotami", występ Fabiańskiego
20.07.2019
Newcastle United wygrało z West Ham United 1:0 (1:0) w meczu o 3. miejsce towarzyskiego turnieju Premier League Asia Trophy. W zespole "Młotów" 45 minut rozegrał Łukasz Fabiański. więcej
Premier League Asia Trophy: Wysoka wygrana "The Citizens" z "Młotami"
17.07.2019
Manchester City pokonał West Ham United 4:1 (2:1) w meczu półfinałowym Premier League Asia Trophy. Mistrzowie Anglii zagrają w finale towarzyskiego turnieju, rozgrywanego w Chinach. więcej