Premier League

Premier League: Manchester United lepszy od Sheffield United
24.06.2020
Manchester United wygrał u siebie z Sheffield United 3:0 (2:0) w meczu 31. kolejki Premier League. Dla gospodarzy to trzynaste zwycięstwo w sezonie.Bohaterem spotkania był Anthony Martial, który przed przerwą dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. więcej
Premier League: "Lisy" i "Mewy" podzieliły się punktami
23.06.2020
Leicester City zremisowało u siebie z Brighton & Hove Albion 0:0 w meczu 31. kolejki Premier League. Dla gości to już dwunasty podział punktów w tym sezonie. więcej
Znamy termin meczów barażowych o awans do Premier League
19.06.2020
Angielska Federacja podała dzisiaj oficjalny termin meczów barażowych o awans do rozgrywek Premier League.Piłkarze Championship już w najbliższy weekend wrócą do gry po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. więcej
Premier League: Bezbramkowy remis Aston Villi z Sheffield United
17.06.2020
Aston Villa zremisowała u siebie bezbramkowo z Sheffield United w zaległym meczu 28. kolejki Premier League.W statystykach lepszym zespołem byli gospodarze, którzy oddali więcej strzałów. więcej
Premier League wspiera walkę z rasizmem
13.06.2020
Podczas pierwszej ligowej kolejki po wznowieniu rozgrywek Premier League piłkarze założą koszulki z napisem "Black Lives Matter" zamiast nazwisk. W ten sposób będą wspierać ogólnoświatowy ruch antyrasistowski. więcej
Premier League potwierdza terminarz pierwszych kolejek
05.06.2020
Premier League potwierdziło terminarz pierwszych kolejek rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.Mecze będą odbywały się bez udziału publiczności. więcej
Kluby Premier League zgodziły się na wznowienie sezonu
28.05.2020
Kluby Premier League zgodziły się na wznowienie sezonu za trzy tygodnie. Pierwsze mecze mają zostać rozegrane 20 czerwca.Sezon został zastopowany na początku marca z powodu pandemii koronawirusa. więcej
Angielskie kluby za powrotem do treningów
18.05.2020
Wszystkie 20 klubów Premier League jednogłośnie głosowało za wznowieniem bezkontaktowych treningów. Piłkarze będą mogli rozpocząć takie ćwiczenia od wtorku. więcej
Burmistrz Londynu przeciwko wznowieniu Premier League
12.05.2020
Burmistrz Londynu Sadik Khan sprzeciwia się wznowieniu sezonu Premier League. Według dziennika "Standard Sport" Khan nie chce rozgrywania meczów w stolicy.Burmistrz Londynu przekonueą, że sytuacja w kraju nie jest jeszcze na tyle stabilna, aby rozmawiać o wznowieniu rozgrywek. więcej