RCD Espanyol

La Liga: Real Valladolid pokonał RCD Espanyol
23.02.2020
Real Valladolid wygrał u siebie z RCD Espanyolem 2:1 (0:0) w meczu 25. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to szóste zwycięstwo w trwającym sezonie.Piłkarze z Barcelony od 25. więcej
La Liga: Granada lepsza od Espanyolu
01.02.2020
Granada CF wygrała u siebie z RCD Espanyolem 2:1 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to dziewiąte zwycięstwo w sezonie.Zespół z Barcelony objął prowadzenie w 27. więcej
Granero opuścił RCD Espanyol
30.01.2020
Esteban Granero opuścił RCD Espanyol - poinformował hiszpański klub. 32-latek podpisał już umowę z trzecioligową drużyną Marbella FC.Środkowy pomocnik grał w Espanyolu od lipca 2017 roku. więcej
Leandro Cabrera zawodnikiem RCD Espanyol
20.01.2020
Leandro Cabrera zagra w RCD Espanyol - poinformował oficjalnie hiszpański klub. Obrońca podpisał umowę do czerwca 2024 roku.28-latek był ostatnio zawodnikiem Getafe CF. więcej
Espanyol interesuje się Callejonem
13.01.2020
Jose Callejon może zagrać w RCD Espanyolu - poinformowało "El Mundo Deportivo". Obecnie pomocnik jest zawodnikiem SSC Napoli.Włoski klub przedstawił Hiszpanowi ofertę nowego kontraktu. więcej
Espanyol nie pozyska Hulka
31.12.2019
Hiszpańskie media łączyły ostatnio Hulka z transferem do RCD Espanyolu. Dyrektor sportowy klubu z Barcelony Francisco Rufete w rozmowie z dziennikiem "Marca" zaprzeczył, by kataloński klub był zainteresowany Brazylijczykiem. więcej
Abelardo Fernandez trenerem Espanyolu
27.12.2019
Abelardo Fernandez został trenerem RCD Espanyolu - poinformował oficjalnie hiszpański klub. Szkoleniowiec podpisał kontrakt do końca sezonu.Abelardo zastąpił na stanowisku Pablo Machina, który został zwolniony z powodu słabych wyników. więcej
Hulk może wrócić do Europy
24.12.2019
Dziennik "Sport" poinformował, że Hulk może ponownie zagrać w Europie. Napastnik jest obecnie zawodnikiem chińskiego Shanghai SIPG.Brazylijczyka chce ściągnąć RCD Espanyol. więcej
La Liga: Espanyol przedłużył serię meczów bez wygranej
01.12.2019
RCD Espanyol przegrał u siebie z CA Osasuną 2:4 (1:0) w meczu 15. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to piąte z rzędu spotkanie bez wygranej.Po pierwszej połowie wydawało się, że Espanyol może przerwać zła passę. więcej
La Liga: Villarreal CF wygrał z Espanyolem
20.10.2019
Villarreal CF pokonał na wyjeździe RCD Espanyol 1:0 (1:0) w meczu 9. kolejki La Liga. Dla ekipy z Barcelony było to piąte z rzędu spotkanie bez wygranej.Zwycięskiego gola dla gości strzelił Karl Ekambi, który w 17. więcej
Pablo Machin trenerem Espanyolu
07.10.2019
Pablo Machin został oficjalnie nowym trenerem RCD Espanyol - poinformował hiszpański klub. Szkoleniowiec podpisał umowę na dwa lata.Machin pracował do tej pory m. więcej
RCD Espanyol zamierza zwolnić trenera
07.10.2019
David Gallego może w trakcie przerwy na mecze reprezentacji stracić pracę w RCD Espanyolu - poinformował dziennik "Mundo Deportivo". Powodem są wyniki zespołu. więcej