Rubin

Priemjer Liga: Przełamanie Rubina Kazań
03.05.2019
Rubin wygrał u siebie z FK Orenburg 2:0 w piątkowym meczu 27. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Drużyna z Kazania przerwała serię ośmiu ligowych spotkań bez zwycięstwa. więcej
Priemjer Liga: Spartak zremisował Rubinem
29.04.2019
Spartak Moskwa zremisował u siebie z Rubinem Kazań 1:1 w poniedziałkowym meczu 26. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Dla gości był to już 14 podział punktów w tym sezonie. więcej
Priemjer Liga: Wysoka porażka Amkaru, Gol rezerwowym
14.04.2018
Amkar Perm przegrał u siebie z Rubinem Kazań 0:3 w pierwszym sobotnim meczu 26. Kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Całe spotkanie wśród rezerwowych gospodarzy spędził Janusz Gol. więcej
Liga rosyjska: Zwycięstwo Arsenału z Rubinem
06.08.2016
Arsenał Tuła pokonał Rubin Kazań 1:0 w meczu 2. kolejki ligi rosyjskiej. Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił Igor Szewczenko. Arsenał ma po dwóch rozegranych spotkaniach na swoim koncie trzy punkty i zajmuje szóste miejsce. więcej
Premier Liga: Spartak ograł Rubin, zwycięski gol Promesa
26.04.2015
Spartak Moskwa pokonał u siebie Rubin Kazań 1:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 25. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Zwycięskiego gola dla stołecznej drużyny zdobył w ostatniej minucie meczu Holender Quincy Promes. więcej
Premier Liga: Remis w zaciętych derbach Moskwy, Amkar za słaby na Rubin, Gol na ławce
04.04.2015
Dynamo Moskwa zremisowało u siebie z Lokomotiwem Moskwa 2:2 (1:1) w drugim sobotnim spotkaniu 21. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie po strzałach Francuza Vainqueura i Niemca Kuranyi'ego, ale rywale, mimo gry w osłabieniu niemal całą drugą połowę, potrafili odrabiać straty. więcej
Premier Liga: Efektowna wygrana CSKA, Rubin z trudem ograł Rostów
21.03.2015
Arsienał Tuła przegrał u siebie z broniącym tytułu CSKA Moskwa 1:4, natomiast Rubin Kazań wygrał z FK Rostów nad Donem 2:0 w kolejnych sobotnich spotkaniu 20. więcej
Ivan Marcano w Olympiakosie Pireus
24.01.2014
Ivan Marcano związał się do końca sezonu z Olympiakosem Pireus - poinformowało "Sky Sports" za pośrednictwem oficjalnej strony Rubina Kazań, z którego Hiszpan będzie wypożyczony. więcej
Rosja: cały mecz Gola, Amkar przegrał w Kazaniu
02.12.2013
Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie Amkar Perm z Januszem Golem w podstawowym składzie 3:0 w poniedziałkowym spotkaniu 18. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. więcej
Zawodnik Espanyolu w Rubinie Kazań?
21.08.2013
Lewy pomocnik Espanyolu, Mubarak Wakaso, może zmienić barwy klubowe w letnim oknie transferowym. Ofertę w wysokości 6 mln euro za zawodnika złożył Rubin Kazań - podał dziennik "Marca". więcej
Rosja: Rubin ograł wicemistrza !
21.07.2013
Rubin Kazań pokonał Zenit Sankt Petersburg w szlagierowym spotkaniu 2. kolejki rosyjskiej Premier League. Bramki dla gospodarzy strzelali G. Karadeniz oraz Rondon. więcej
Liga Europy: Chelsea pierwszym półfinalistą!
11.04.2013
Drużyna Chelsea Londyn została pierwszym półfinalistą tegorocznej edycji Ligi Europy. "The Blues" co prawda przegrali w czwartkowym meczu rewanżowym z Rubinem Kazań 2:3, lecz dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu awansowali do półfinału. więcej