Seattle Sounders

MLS: Zwycięstwo Minnesoty United w Los Angeles
02.09.2019
W niedzielę w amerykańskiej Major League Soccer spotkały się dwie czołowe drużyny Konferencji Zachodniej. Los Angeles FC przegrał u siebie z Minnesotą United 0:2. więcej
MLS: Siódme zwycięstwo Seattle Sounders
16.05.2019
Seattle Sounders wygrali u siebie z Orlando City 2:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla gospodarzy było to siódme zwycięstwo w sezonie. więcej
Arreaga i Jones dołączą do Seattle Sounders
08.05.2019
Klub Seattle Sounders poinformował oficjalnie, że przed zamknięciem okna transferowego w Major League Soccer zakontraktuje dwóch zawodników - Xaviera Arreagę oraz Joevina Jonesa. więcej
MLS: Wysokie zwycięstwo Los Angeles FC
22.04.2019
Los Angeles FC wygrali dziewiąty mecz w tym sezonie. W niedzielę pewnie pokonali u siebie Seattle Sounders 4:1, a dwa gole strzelił Carlos Vela. Gospodarze już w pierwszej połowie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. więcej
MLS: Awans Portland Timbers po serii rzutów karnych
09.11.2018
Portland TImbers awansowali do finału Konferencji Zachodniej fazy playoff amerykańskiej Major League Soccer. Drużyna z Oregonu pokonała na wjeździe po serii rzutów karnych Seattle Sounders. więcej
MLS: Wysokie zwycięstwo Seattle Sounders
09.10.2018
Seattle Sounders FC pokonał Houston Dynamo 4:1 w poniedziałkowym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dwa gole dla gospodarzy strzelił hiszpański napastnik Victor Rodriguez. więcej
MLS: Sounders rozgromili Galaxy
19.08.2018
W meczach MLS rozegranych z soboty na niedzielę Seattle Sounders wygrali szóste spotkanie z rzędu, pokonując u siebie Los Angeles Galaxy 5:0. Spotkanie na CenturyLink Field gospodarze rozpoczęli znakomicie, prowadząc już od trzeciej minuty po golu Chada Marshalla. więcej
MLS: Toronto FC wygrało z Seattle Sounders w finale
10.12.2017
Toronto FC pokonało Seattle Sounders 2:0 (0:0) w wielkim finale fazy play-off amerykańskiej ligi MLS.Na BMO Field pierwszy gol padł dopiero w 67. minucie, a jego autorem był Jozy Altidore. więcej
MLS: Pewne zwycięstwo i awans Seattle Sounders
01.12.2017
Seattle Sounders pokonało przed własną publicznością Houston Dynamo 3:0 (1:0) w rewanżowym meczu finałowym Konferencji Zachodniej amerykańskiej Major League Soccer. więcej
MLS: Zwycięstwo i awans Seattle Sounders
03.11.2017
Seattle Sounders pokonało przed własną publicznością Vancouver Whitecaps 2:0 w rewanżowym meczu 1/4 finału fazy play-off amerykańskiej ligi MLS.Na CenturyLink Field autorem obu bramek zdobytych przez ekipę gospodarzy był Clint Dempsey. więcej
MLS: Zwycięstwo Seattle Sounders z Minesota United
21.08.2017
Seattle Sounders pokonało przed własną publicznością z Minesota United FC 2:1 w poniedziałkowym meczu amerykańskiej ligi MLS. Na CenturyLink Field jedynego gola dla przyjezdnych strzelił Ethan Finlay w 21. więcej
MLS Cup: Seattle Sounders pokonało Toronto FC na BMO Field
11.12.2016
Piłkarze Seattle Sounders wygrali po rzutach karnych w wielki finale Major League Soccer z Toronto FC (4:5). Warto zaznaczyć, że obie ekipy po raz pierwszy w swojej historii dotarły do ostatniego meczu rozgrywek. więcej