Sevilla FC

Lopetegui: Byliśmy w stanie pokonać Barcelonę
20.06.2020
Julen Lopetegui, trener Sevilli FC po remisie z FC Barceloną (0:0) powiedział, że cieszy go punkt w meczu z takim rywalem. Dodał jednak, że jego podopieczni mogli to spotkanie wygrać. więcej
Rakitić chce zakończyć karierę w Sevilli
19.03.2020
Pomocnik FC Barcelony Ivan Rakitić chce wrócić do Sevilli FC i zakończyć karierę w tym zespole - poinformował portal Calciomercato.Piłkarz od 2014 roku jest zawodnikiem "Blaugrany" i chociaż jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2021 roku, prawdopodobnie nie zostanie przedłużony. więcej
La Liga: Pewne zwycięstwo Sevilli FC z Getafe CF
23.02.2020
Getafe CF przegrało u siebie z Sevillą FC 0:3 (0:1) w meczu 25. kolejki La Liga. Goście awansowali na trzecią pozycję w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.Pierwszego gola zespół z Andaluzji strzelił tuż przed przerwą. więcej
Lopetegui: Znam drużyny Petrescu i zawsze są waleczne
19.02.2020
Szkoleniowiec Sevilla FC Julen Lopetegui przestrzega swoich podopiecznych przed lekceważeniem CFR 1907 Kluż. Zespół z Rumunii podejmie w czwartek ekipę z Andaluzji w pierwszym meczu 1/16 finału rozgrywek Ligi Europy. więcej
La Liga: Celta lepsza od Sevilli FC
09.02.2020
Celta Vigo wygrała u siebie z Sevillą FC 2:1 (0:1) w meczu 23. kolejki La Liga. Gospodarze przerwali serię ośmiu spotkań bez zwycięstwa.Do przerwy jedynego gola strzelili goście. więcej
Guillerme Arana opuścił Sevillę FC
30.01.2020
Sevilla FC poinformowała, że Guillerme Arana został wypożyczony do Atletico Mineiro. Brazylijski klub do czerwca 2021 roku musi wykupić zawodnika.22-latek trafił do hiszpańskiego klubu w styczniu 2018 roku z SC Corinthians. więcej
Suso oficjalnie nowym skrzydłowym Sevilla FC
30.01.2020
Suso został zawodnikiem Sevilla FC - potwierdził hiszpański klub na swojej oficjalnej stronie. Włodarze ekipy ze stolicy Andaluzji sfinalizowali przenosiny skrzydłowego AC Milan, który został wypożyczony na osiemnaście miesięcy. więcej
Youssef En-Nesyri zagra w Sevilla FC
16.01.2020
Youssef En-Nesyri został zawodnikiem Sevilli FC - poinformował hiszpański klub. Napastnik podpisał umowę do 2025 roku.Marokańczyk był ostatnio zawodnikiem CD Leganes. więcej
Chicharito ma zastąpić Ibrahimovicia w Los Angeles
11.01.2020
Javier Hernandez może wkrótce zamienić Sevillę FC na Los Angeles Galaxy - poinformował dziennik "Marca".Chicharito zapowiedział już, że chciały kiedyś zagrać w Major League Soccer. więcej
La Liga: Sevilla podzieliła się punktami z Athletikiem
03.01.2020
Sevilla FC zremisowała u siebie z Athletikiem Bilbao 1:1 (0:1) w drugim piątkowym meczu 19. kolejki La Liga. Dla gości to trzeci z rzędu podział punktów.Piłkarze z Bilbao prowadzili po kwadransie gry. więcej
La Liga: Sevilla FC lepsza od RCD Mallorca
21.12.2019
Sevilla FC pokonała na wyjeździe RCD Mallorca 2:0 (1:0) w sobotnim meczu 18. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.Na Estadio de Son Moix goście spotkania objęli prowadzenie w 20. więcej