12.05.2020
Lennart Thy przejdzie na zasadzie wolnego transferu z PEC Zwolle do Sparty Rotterdam - poinformowal drugi z holenderskich klubów. Napastnik podpisał umowę do 2022 roku. więcej
Eredivisie: Cenna wygrana Sparty z ADO
11.02.2020
Sparta Rotterdam wygrała u siebie z ADO Den Haag 4:2 (3:1) w zaległym meczu 22. kolejki Eredivisie. Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane w minioną niedzielę, ale zostało przełożone ze względu na niebezpieczną pogodę. więcej
Ragnar Ache od nowego sezonu w Eintrachcie
03.01.2020
Ragnar Ache od sezonu 2020/2021 będzie zawodnikiem Eintrachtu Frankfurt - poinformował niemiecki klub. Piłkarz podpisał umowę do czerwca 2025 roku.21-latek występuje obecnie w Sparcie Rotterdam, gdzie pozostanie do końca tego sezonu. więcej
Eredivisie: Derby Rotterdamu na remis
04.08.2019
Feyenoord Rotterdam przed własną publicznością zremisował ze Spartą Rotterdam 2:2 (0:0) w niedzielnym meczu pierwszej kolejki Eredivisie. Przyjezdni objęli prowadzenie na De Kuip na początku drugiej połowy. więcej
Eredivisie: Skromne zwycięstwo FC Utrecht, grał Klich
07.02.2018
FC Utrecht pokonał Spartę Rotterdam 1:0 (0:0) w środowym meczu 22. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Jedyna bramka na Galgenwaard Stadion padła w 85. minucie, a jej autorem był Lukas Gortler. więcej
Eredivisie: Wygrana SBV Excelsior w Rotterdamie
21.01.2018
Sparta Rotterdam przed własną publicznością przegrała z SBV Excelsior 2:3 (2:2) w niedzielnym meczu 19. kolejki holenderskiej ekstraklasy.Pierwszy gola na Sparta-Stadion Het Kasteel padł dopiero w 3. więcej
Eredivisie: Wysokie zwycięstwo FC Groningen
24.12.2017
Piłkarze FC Groningen przed własną publicznością pokonali Spartę Rotterdam 4:0 (0:0) w meczu 18. kolejki holenderskiej ekstraklasy.Pierwszego gola na Euroborg strzelił Lars Veldwijk w 49. więcej
Eredivisie: Heracles Almelo pokonał Spartę Rotterdam
14.12.2017
Piłkarze Heraclesu Almelo pokonali przed własną publicznością ze Spartą Rotterdam 3:2 (1:0) w meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy.Gospodarze objęli prowadzenie na Polman Stadion już w 6. więcej
Eredivisie: Bez goli w Rotterdamie
03.11.2017
Sparta Rotterdam zremisowała u siebie z SC Heerenveen 0:0 w piątkowym meczu 11. kolejki holenderskiej Eredivisie. Podopieczni Pastora Aleksa zajmują 13. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 10 punktów. więcej
Eredivisie: Czwarte zwycięstwo AZ Alkmaar
15.09.2017
Sparta Rotterdam przegrała u siebie z AZ Alkmaar 0:2 w piątkowym meczu 5. kolejki holenderskiej Eredivisie. Goście mogli objąć prowadzenie w 23. minucie. więcej
Eredivisie: Szósta porażka w sezonie Sparty Rotterdam
11.12.2016
Piłkarze Sparty Rotterdam przegrali przed własną publicznością w spotkaniu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy z SBV Vitesse 0:1 (0:0). Dla gospodarzy niedzielnego starcia jest to szósta porażka w bieżącym sezonie. więcej
Eredivisie: Czwarte zwycięstwo w sezonie Sparty Rotterdam
04.11.2016
Piłkarze Sparty Rotterdam wygrali przed własną publicznością w meczu 12. kolejki holenderskiej ekstraklasy z SC Heerenveen 3:1 (2:1). Dla gospodarzy jest to czwarte zwycięstwo w bieżącym sezonie ligowym. więcej