23.07.2019
Spartak Moskwa chce sprowadzić Gastona Pereiro. Klub ze stolicy Rosji ustalił z PSV Eindhoven warunki transferu ofensywnego pomocnika - donosi "De Telegraaf". Holenderski klub jest otwarty na jego sprzedaż. więcej
Priemjer Liga: Spartak zremisował Rubinem
29.04.2019
Spartak Moskwa zremisował u siebie z Rubinem Kazań 1:1 w poniedziałkowym meczu 26. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Dla gości był to już 14 podział punktów w tym sezonie. więcej
Liga Europy: Rapid i Villarreal CF zagrają w 1/16 finału
13.12.2018
Rapid Wiedeń pokonał przed własną publicznością Glasgow Rangers 1:0 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Stadion losy konfrontacji rozstrzygnął sześć minut przed końcem płaskim strzałem w długi róg Dejan Ljubicic. więcej
Priemjer Liga: Spartak odrobił straty i pokonał Krylję
25.11.2018
Spartak Moskwa wygrał u siebie z Krylją Sowietow Samara 3:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 15. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Na Otkrytiye Arena wszystkie bramki padły dopiero po przerwie. więcej
Quincy Promes może trafić do AS Monaco
27.08.2018
AS Monaco chce wzmocnić jeszcze swoją siłę ofensywną przed zamknięciem letniego okienka transferowego. Klub z Księstwa jest zainteresowany Quincy Promesem ze Spartaka Moskwa donosi "L'Equipe". więcej
Juventus zrezygnował z Aleksandra Gołowina, który jest bliski transferu do Chelsea
29.06.2018
Juventus Turyn chciał sprowadzić Aleksandra Gołowina z CSKA Moskwa. "Bianconeri" nie zamierzają jednak złożyć lepszej oferty za środkowego pomocnika - donoszą włoskie media. więcej
Juventus złożył ofertę za Aleksandra Gołowina
16.06.2018
Juventus Turyn chce pozyskać Aleksandra Gołowina. "Stara Dama" złożyła za pomocnika Spartaka Moskwa - donosi "La Gazzetta dello Sport". Włoski dziennik informuje, że klub ze stolicy Rosji oczekuje za zawodnika25 milionów euro. więcej
Priemjer-Liga: FK Rostów pokonał Urał i zapewnił sobie utrzymanie, cały mecz Wilusza, spadek FK Tosno
13.05.2018
FK Rostów pokonał przed własną publicznością Urał Jekaterynburg 1:0 (0:0) w meczu ostatniej kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer-Ligi.Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył niespełna kwadrans po przerwie Aleksiej Jonow. więcej
Maksimović wypożyczony do Spartaka Moskwa
26.01.2018
Nikola Maksimović dokończy bieżący sezon w Spartaku Moskwa - poinformowało SSC Napoli na swojej oficjalnej stronie. 26-letni środkowy obrońca został wypożyczony do aktualnych mistrzów Rosji z drużyny z Kampanii do końca czerwca 2018 roku. więcej
Liga Mistrzów: Liverpool FC upokorzył Spartaka, Sevilla FC w fazie pucharowej
06.12.2017
Liverpool FC rozgromił u siebie Spartaka Moskwa 7:0 (3:0) w meczu ostatniej kolejki grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów. Zawody w portowym mieście sędziował Szymon Marciniak. więcej
Luan Vieira trzy lata dłużej z Gremio
02.11.2017
Luan Vieira przedłużył kontrakt z Gremio Porto Alegre - poinformowali dwukrotni mistrzowie Brazylii na swojej oficjalnej stronie. 24-letni napastnik reprezentacji "Canarinhos" związał się z dwukrotnymi zdobywcami Copa Libertadores umową, obowiązującą do końca 2020 roku. więcej
Liga Mistrzów: Liverpool FC i Sevilla FC bliżej awansu
01.11.2017
Liverpool FC pokonał przed własną publicznością NK Maribor 3:0 (0:0) w środowym meczu czwartej kolejki grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów. Na Anfield prowadzenie "The Reds" zapewnił cztery minuty po przerwie strzałem z kilku metrów Egipcjanin Mohammed Salah, któremu znakomicie dośrodkował w pole karne Trent Alexander-Arnold. więcej