St. Johnstone FC

Scottish Premiership: Siedem goli Celtiku na inaugurację
03.08.2019
Celtic FC od wysokiego zwycięstwa rozpoczął sezon 2019/20 w szkockiej ekstraklasie. Obrońcy mistrzowskiego tytułu rozgromili u siebie St. Johnstone FC 7:0. Drużyna z Glasgow objęła prowadzenie już w dziewiątej minucie. więcej
Liga szkocka: Ósma wygrana Patrick Thistle
24.02.2016
Piłkarze Patrick Thistle FC wygrali przed własną publicznością z St. Johnstone FC 2:0 (0:0) w zaległym meczu 20. kolejki ligi szkockiej. Kibice zgromadzeni na Firhill Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 72. więcej
Fisher zagra na wypożyczeniu w St. Johnstone
25.08.2015
Zawodnik Celtiku Glasgow Darnell Fisher został wypożyczony do St. Johnstone FC - informuje oficjalna klubowa strona "The Hoops". 21-letni obrońca spędzi jeden sezon w drużynie prowadzonej przez Tommy'ego Wright'a. więcej
Szkocja: Remis "Mandarynek", cały mecz Cierzniaka i Fojuta
09.05.2015
St. Johnstone FC zremisowało u siebie z Dundee United 1:1 (0:0) w spotkaniu 36. kolejki szkockiej Premier League. W ekipie gości wystąpili Radosław Cierzniak i Jarosław Fojut, który jeszcze w pierwszej połowie ujrzał żółtą kartkę. więcej
Szkocja: Porażka "Mandarynek", grał Cierzniak, wygrana Celtiku, Załuska na ławce
14.02.2015
Kilmarnock FC pokonali u siebie zespół Dundee Utd 3:2 (1:2) w sobotnim spotkaniu 26. kolejki szkockiej Premier League. Między słupkami gości cały mecz zaliczył Radosław Cierzniak. więcej