Stany Zjednoczone

Berhalter: Zagraliśmy odważnie i nieustępliwie
27.03.2019
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zremisowała u siebie w meczu towarzyskim z Chile 1:1. Gregg Berhalter, selekcjoner gospodarzy, był bardzo zadowolony z odważnej i nieustępliwej gry. więcej
Remis Stanów Zjednoczonych z Chile
27.03.2019
Stany Zjednoczone zremisowały u siebie z Chile 1:1 we wtorkowym meczu towarzyskim. Oba gole w spotkaniu rozegranym na BBVA Compass Stadium w Houston padły w pierwszych minutach. więcej
Kolumbia pokonała w meczu towarzyskim Stany Zjednoczone
12.10.2018
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych przegrała u siebie z Kolumbią 2:4 w czwartkowym meczu towarzyskim rozegranym na Raymond James Stadium w Tampie. W pierwszej połowie kibice zobaczyli tylko jednego gola. więcej
Stany Zjednoczone wygrały w meczu towarzyskim z Meksykiem
12.09.2018
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych pokonała Meksyk 1:0 we wtorkowym meczu towarzyskim rozegranym na Nissan Stadium w Nashville. Jedynego gola strzelił w drugiej połowie Tyle Adams. więcej
Jermaine Jones zakończył karierę
07.09.2018
Jermaine Jones ogłosił w mediach społecznościowych zakończenie piłkarskiej kariery. Jego ostatnim klubem było Los Angeles Galaxy.36- latek urodził się we Frankfurcie. więcej
Eliminacje MŚ: Wygrana Stanów Zjednoczonych i Meksyku
07.10.2017
Reprezentacja Stanów Zjednoczonych pokonała Panamę 4:0, a Meksyk wygrał z Trynidadem i Tobago 3:1 w meczach 9. kolejki eliminacji MŚ 2018, rozegranych w ramach strefy CONCACAF. więcej
El. MŚ: Zwycięstwo Kostaryki w USA
02.09.2017
Stany Zjednoczone przegrały u siebie z Kostaryką 0:2 w meczu siódmej kolejki eliminacji MŚ 2018 w strefie CONCACAF.Goście objęli prowadzenie po pół godzinie gry, kiedy na listę strzelców wpisał się Marcos Urena. więcej
Złoty Puchar CONCACAF: Stany Zjednoczona awansowały do finału
23.07.2017
Stany Zjednoczone pokonały Kostarykę 2:0 w meczu półfinałowym Złotego Pucharu CONCACAF. Na AT&T Stadium w Arlington pierwszego gola na USA strzelił Jozy Altidore. więcej
El. MŚ 2018: Kadra Stanów Zjednoczonych na dwa najbliższe mecze
30.08.2016
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Stanów Zjednoczonych, Jurgen Klinsmann za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej federacji ogłosił nazwiska zawodników, którzy zostali powołani na dwa ostatnie mecze w ramach IV rundy eliminacji mistrzostw świata 2018. więcej
Eliminacje mistrzostw świata 2018: Pewne zwycięstwo USA, debiut Miazgi
14.11.2015
Piłkarska reprezentacja Stanów Zjednoczonych bez najmniejszych problemów pokonała w pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji mistrzostw świata 2018 Saint Vincent i Grenadyny 6:1 (3:1). więcej
Szeroka kadra USA na baraż o Puchar Konfederacji
16.09.2015
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Stanów Zjednoczonych, Juergen Klinsmann ogłosił szeroką kadrę na zbliżający się wielkimi krokami baraż o Puchar Konfederacji, który odbędzie się w Rosji w 2017 roku. więcej
Po dwunastu miesiącach Tim Howard wraca do kadry narodowej
31.08.2015
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Stanów Zjednoczonych, Juergen Klinsmann ogłosił nazwiska zawodników, którzy zostali powołani na dwa najbliższe mecze towarzyskie. więcej