UD Levante

Primera Division: UD Levante lepsze od CD Leganes
08.02.2020
UD Levante pokonało na własnym boisku CD Leganes 2:0 (2:0) w pierwszym sobotnim meczu 23. kolejki Primera Division.Wynik spotkania otworzył w 20. minucie Ruben Rochina. więcej
La Liga: Deportivo Alaves wygrało z Levante
18.01.2020
Zespół UD Levante przegrał u siebie z Deportivo Alaves 0:1 (0:0) w meczu 20. kolejki La Liga. Goście przerwali passę pięciu spotkań z rzędu bez zwycięstwa. więcej
La Liga: Getafe rozbiło Levante po przerwie
01.12.2019
Getafe CF wygrało u siebie z Levante UD 4:0 w mecz 15. kolejki La Liga. Dla ekipy z Kastylii to szóste zwycięstwo w tym sezonie.Do 54. minuty na Coliseum Alfonso Perez utrzymywał się bezbramkowy remis. więcej
Puchar Króla: Porażka FC Barcelony w Walencji
10.01.2019
FC Barcelona przegrała na wyjeździe z UD Levante 1:2 (0:2) w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla. Gospodarze objęli prowadzenie już w 4. minucie spotkania. więcej
Lerma trafi do AFC Bournemouth?
03.08.2018
Według informacji dziennika "The Sun", włodarze AFC Bournemouth są poważnie zainteresowani pozyskaniem Jeffersona Lermy z UD Levante.Ekipa Wisienek kilka dni temu złożyła już ofertę za pozyskanie tego gracza, ale została ona odrzucona. więcej
La Liga: Wymiana ciosów w Gironie
31.03.2018
Girona FC zremisowała przed własną publicznością z Levante UD 1:1 (0:0) w pierwszym sobotnim meczu 30. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Na Estadi Montilivi gospodarze objęli prowadzenie w 54. więcej
La Liga: Podział punktów na Estadio Ciudad de Valencia
04.03.2018
Piłkarze Levante UD przed własną publicznością zremisowali z Espanyolem Barcelona 1:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 27. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. więcej
La Liga: Pewne zwycięstwo Realu Soceiedad
18.02.2018
Piłkarze Realu Sociedad pokonali przed własną publicznością Levante UD 3:0 (2:0) w pierwszym niedzielnym meczu 24. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Pierwszy gol na padł już w 10. więcej
La Liga: Dziesiąte zwycięstwo Villarreal FC
20.01.2018
Piłkarze Villarreal FC pokonali przed własną publicznością UD Levante 2:1 (1:0) w meczu 20. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Na El Madrigal pierwsza bramka padła w 26. więcej
La Liga: FC Barcelona pokonała UD Levante
07.01.2018
Piłkarze FC Barcelony przed własną publicznością pokonali UD Levante 2:0 w niedzielnym meczu 18. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Pierwszego gola na Camp Nou strzelił w 12. więcej
Primera Division: Podział punktów na Santiago Bernabeu
09.09.2017
Real Madryt przed własną publicznością zremisował z Levante UD 1:1 w pierwszym sobotnim meczu 3. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Na Santiago Bernabeu prowadzenie dość niespodziewanie pierwsi objęli goście. więcej
Primera Division: Dziesiąte zwycięstwo Sevilli
31.01.2016
Sevilla FC wygrała przed własną publicznością z UD Levante 3:1 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 22. kolejki hiszpańskiej Primera Division. W barwach miejscowych zabrakło Grzegorza Krychowiaka, który pauzuje z powodu kontuzji kolana. więcej