Urugwaj

Urugwaj towarzysko zremisował z Argentyną
18.11.2019
Reprezentacja Urugwaju zremisowała z Argentyną 2:2 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Bloomfield Stadium w Tel-Avivie. Urugwajczycy objęli prowadzenie w 34. więcej
Argentyna i Urugwaj zagrają w Izraelu
16.11.2019
Reprezentacje Argentyny i Urugwaju zdecydowały się na rozegraniu meczu towarzyskiego w Izraelu. Mimo napiętej sytuacji politycznej w tym kraju.Oba zespoły z Ameryki Południowej rozegrają mecz towarzyski w poniedziałek w Tel Awiwie. więcej
Urugwaj pokonał Węgry w meczu towarzyskim
15.11.2019
Węgry przegrały u siebie z Urugwajem 1:2 (1:2) w meczu towarzyskim, rozegranym na Puskas Arena w Budapeszcie.Pierwszego gola dla gości strzelił po kwadransie gry Edinson Cavani. więcej
Remis reprezentacji Peru z Urugwajem
16.10.2019
Peru zremisowało z Urugwajem 1:1 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio Nacional de Lima.Gospodarze prowadzili od 34. minuty, kiedy Christofer Gonzales trafił głową z pięciu metrów po dośrodkowaniu Luisa Advinculi. więcej
Skromna wygrana Urugwaju z Peru
12.10.2019
Urugwaj wygrał z Peru 1:0 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio Centenario w Montevideo.Jedynego gola strzelił w 17. minucie Brian Rodriguez. Napastnik Los Angeles FC uderzył skutecznie z pola karnego i pokonał Pedro Gallese. więcej
Towarzyski remis USA z Urugwajem
11.09.2019
Stany Zjednoczone zremisowały z Urugwajem 1:1 (0:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Busch Stadium w St. Louis.Urugwajczycy prowadzili od 50. minuty kiedy Brian Rodriguez, na co dzień zawodnik Los Angeles FC, oddał mocny strzał pod poprzeczkę po indywidualnej akcji. więcej
Copa America: Urugwaj i Chile awansowały do ćwierćfinału
25.06.2019
Reprezentacja Urugwaju pokonała Chile 1:0 (0:0) w meczu trzeciej kolejki grupy C, rozegranym w ramach tegorocznej edycji Copa America. Oba zespoły awansowały do ćwierćfinału turnieju. więcej
Copa America: Urugwaj rozbił Ekwador
17.06.2019
Urugwaj pewnie pokonał Ekwador 4:0 w meczu grupy C turnieju Copa America 2019, który rozgrywany jest w Brazylii.Wynik spotkania bardzo szybko otworzył Nicolas Lodeiro. więcej
Urugwaj towarzysko pokonał Panamę
08.06.2019
Reprezentacja Urugwaju pokonała Panamę 3:0 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym na Estadio Centenario w Montevideo.Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Maximiliano Gomez. więcej
Suarez będzie gotowy na Copa America
04.06.2019
FC Barcelona poinformowała, że Luis Suarez wrócił do zdrowia. Urugwajczyk przeszedł ostatnio zabieg artroskopii kolana.Napastnik miał problemy z łąkotką i na koniec sezonu zdecydował się na zabieg artroskopii. więcej
Suarez zdeterminowany, by wziąć udział w Copa America
12.05.2019
FC Barcelona potwierdziła, że Luis Suarez poddał się operacji kolana. Napastnik w rozmowie z dziennikiem "El Pais" przyznał, że zrobi wszystko, by zagrać w turnieju Copa America. więcej
Siedem goli w meczu towarzyskim Japonii z Urugwajem
16.10.2018
Japonia wygrała u siebie z Urugwajem 4:3 we wtorkowym meczu towarzyskim. Spotkanie zostało rozegrane w Saitamie. Już w 10 minucie gospodarze objęli prowadzenie. więcej