26.03.2020
Szanse, że wielkoszlemowy Wimbledon odbędzie się zgodnie z planem są coraz mniejsze. Na oficjalnej stronie poinformowano, że rozważne jest zarówno jego przeniesienie jak i odwołanie. więcej
Przepis na sukces Djokovicia: ożenić się i mieć dzieci
13.07.2015
W niedzielę Serb Novak Djoković pokonał w czterech setach Szwajcara Rogera Federera i zdobył swój dziewiąty tytuł wielkoszlemowy. Tym samym "Nole" wyrównał osiągnięcie swojego trenera - Borisa Beckera, który również trzy razy wygrał Wimbledon. więcej
Djoković zwycięzcą Wimbledonu (krótka)
12.07.2015
Williams po wygraniu Wimbledonu: Jestem niesamowicie szczęśliwa
12.07.2015
W sobotę Amerykanka Serena Williams pokonała Hiszpankę Garbine Muguruzę i po raz szósty w karierze wygrała Wimbledon. Dla liderki rankingu ATP to 21. wielkoszlemowy tytuł w singlu. więcej
Wimbledon: Serena Williams wygrywa po razy szósty
11.07.2015
Pogromczyni Agnieszki Radwańskiej Garbine Muguruza nie sprostała w finale Wimbledonu faworyzowanej Serenie Williams, która odniosła swój szósty triumf na londyńskich kortach. więcej
Wimbledon: Williams zagra w finale z pogromczynią Radwańskiej
09.07.2015
W czwartek Amerykanka Serena Williams pokonała Rosjankę Marię Szarapową w dwóch setach i awansowała do finału Wimbledonu. Liderka rankingu WTA powalczy o swój szósty tytuł w londyńskiej imprezie. więcej
Gasquet przed pojedynkiem z Djokoviciem: To dla mnie wielkie wyzwanie
09.07.2015
Francuz Richard Gasquet niespodziewanie wyeliminował Szwajcara Stana Wawrinkę i zagra w półfinale Wimbledonu. On sam nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. więcej
Wimbledon: Muguruza pokonała Radwańską
09.07.2015
W czwartkowe popołudnie Agnieszka Radwańska po męczącym meczu przegrała w trzech setach z Hiszpanką Garbine Muguruzą 6:2, 3:6, 6:3. W drugim półfinale Amerykanka Serena Williams zmierzy się z Rosjanką Marią Szarapową. więcej
Wimbledon: Gasquet uzupełnia grono półfinalistów
08.07.2015
Richard Gasquet został czwartym półfinalistą tegorocznego Wimbledonu. W ćwierćfinale po pięciosetowym spotkaniu pokonał Szwajcara Stana Wawrinkę. 20 zawodnik światowego rankingu w ponad trzyipółgodzinnym meczu zwyciężył szwajcarskiego tenisistę. więcej
Wimbledon: Djoković w półfinale
08.07.2015
Obrońca trofeum Novak Djoković rozprawił się w trzech setach z Marin Ciliciem i awansował do półfinału Wimbledonu. Serb pokonał Chorwata w niecałe dwie godziny zwyciężając 6:4, 6:4, 6:4. więcej
Wimbledon: Murray i Federer w półfinale
08.07.2015
Andy Murray oraz Roger Federer pokonali ćwierćfinałowych rywali i zmierzą się między sobą w półfinale Wimbledonu. Reprezentant gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu poradził sobie z Kanadyjczykiem Vaskiem Pospisilem w trzech setach. więcej
Radwańska przed półfinałem Wimbledonu: Skończyły się łatwe pojedynki
08.07.2015
We wtorkowe popołudnie Agnieszka Radwańska wygrała z Madison Keys 7:6 (7-3), 3:6, 6:3 w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu. więcej