Mido: Zidane niepotrzebnie wrócił do Realu
06.04.2020
Były napastnik m.in. Tottenhamu - Mido wypowiedział się na temat szkoleniowca Realu Madryt, Zinedine'a Zidane'a.Zdaniem byłego snajpera reprezentacji Egiptu, drugie podejście francuskiego szkoleniowca do Los Blancos nie jest zbyt udane. więcej
Moggi wspomina transfer Zidane'a
05.04.2020
Były prezes Juventusu - Luciano Moggi wspomina transfer z 2001 roku, kiedy to sprzedał Zinedine'a Zidane'a do drużyny Realu Madryt.- Zabrałem Zidane'a z szatni po meczu z Atalantą, kiedy naciskał na transfer do Hiszpanii i powiedziałem mu, żeby przekazał Florentino Perezowi, że nie pozwolę mu odejść - wspomina Moggi. więcej
Zidane będzie musiał się pozbyć niektórych graczy
02.04.2020
Przed szkoleniowcem Realu Madryt - Zinedinem Zidanem zapowiada się prawdziwy ból głowy. Francuski szkoleniowiec w letnim okienku transferowym będzie musiał się pożegnać z częścią prowadzonych przez siebie zawodników. więcej
Rodrygo: Mam bardzo dobre relacje z Zidanem
01.04.2020
Napastnik Realu Madryt - Rodrygo Goes przyznał w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem AS, że jest szczęśliwy z powodu swojej dobrej relacji z Zinedinem Zidanem. więcej
Zidane: Przeciwko takiej drużynie jak City trzeba utrzymać koncentrację przez 90 minut
27.02.2020
Real Madryt przegrał u siebie z Manchesterem City 1:2 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", powiedział, że jego zespół zapłacił za brak koncentracji i błędy popełnione w końcówce spotkania. więcej
Zidane: Po przerwie mieliśmy problemy
23.02.2020
Real Madryt niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Levante UD 0:1 w sobotnim meczu hiszpańskiej La Liga. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", żałował, że jego podopieczni nie wykorzystali żadnej ze stworzonych okazji w pierwszej połowie. więcej
Zidane: Utrata punktów u siebie zawsze jest rozczarowaniem
17.02.2020
Real Madryt tylko zremisował u siebie z Celtą Vigo 2:2 w niedzielnym meczu La Liga. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", powiedział, że taki wynik to duży cios dla jego drużyny. więcej
Zidane: To bardzo ważne trzy punkty
10.02.2020
Real Madryt pokonał na wyjeździe Osasunę Pampeluna 4:1 w niedzielnym meczu La Liga. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", powiedział, że to bardzo ważne trzy punkty- Wyszliśmy na boisko mocno naładowani, ale rywale również. więcej
Zidane: Do końca La Liga jeszcze daleka droga
27.01.2020
Real Madryt pokonał w niedzielę na wyjeździe Real Valladolid 1:0 i awansował na pozycję lidera La Liga. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", powiedział, że do zdobycia tytułu jeszcze daleka droga. więcej
Zidane: W ofensywie każdy zawodnik może zrobić różnicę
19.01.2020
Real Madryt pokonał u siebie Sevillę 2:1 i przynajmniej do niedzieli objął pozycję lidera w La Liga. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", był zadowolony z dobrej gry swoich podopiecznych w drugich 45 minutach. więcej
Zidane: Sevilla to jedna z najlepszych drużyn w lidze
17.01.2020
Real Madryt zagra u siebie z Sevillą FC w sobotnim meczu 20. kolejki hiszpańskiej La Liga. Zinedine Zidane, trener "Królewskich", powiedział, że jego podopieczni muszą rozegrać świetne spotkanie, aby sięgnąć po komplet punktów. więcej
Zidane: To był fantastyczny finał
13.01.2020
Real Madryt triumfował w finale Superpucharu Hiszpanii. Trener Zinedine Zidane powiedział, że jego drużyna wykonała wielką pracę na przestrzeni dwóch meczów rozegranych w Arabii Saudyjskiej. więcej